Ввод в эксплуатацию дома. Процедура оформления для домов более 500 кв.м и объектов СС1 класса

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
  • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Відеоблог

Ввод в эксплуатацию дома. Процедура оформления для домов более 500 кв.м и объектов СС1 класса

02.04.2021
У минулому відео ви дізналися основні нюанси процедури щодо оформлення будинків з площею меншою ніж 500 кв.м . Нині ми поговоримо про процедуру, яка підходить для будівництва або реконструкції будинків з площею, яка перевищує 500 кв.м . Також її використовують для нежитлових будівель та споруд. Наприклад, для магазинів, невеликих складів та офісних будівель, тобто для всіх об'єктів, які можна віднести до класу незначних наслідків СС1.
Отже, процедура оформлення складається із дев'яти етапів:
  1. Перший етап полягає в розробці топографічного знімання у масштабі 1:2000. Роботу виконує геодезист.
  2. На другому етапі власник повинен отримати містобудівні умови та обмеження в органах архітектури. Містобудівні умови та обмеження - документ, в якому прописані всі вимоги щодо проектування та будівництва. Наприклад, поверховість та щільність забудови земельної ділянки, відступи будинків та споруд від червоних ліній, межі земельної ділянки та інші необхідні вимоги щодо об'єктів будівництва.
  3. Третій етап полягає у розробці проекту сертифікованим інженером.
  4. На четвертому етапі виконується укладання договорів про авторський та технічний нагляд з отриманням наказів на відповідальних осіб за їх проведення. Власник може скористатися послугами підрядної організації, тобто будівельні роботи будуть проводитися не господарським способом. У цьому випадку обов'язково укладається договір з підрядником та розробляється наказ на відповідального виконроба.
  5. П'ятий етап - реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт в органах архітектурно-будівельного контролю. Саме цей документ є дозволом на будівництво. Йому присвоюється серія та номер, які можна перевірити на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва.
  6. Наступним шостим етапом власник замовляє у сертифікованого інженера розробку технічного паспорта. Технічний паспорт є документом, який містить інформацію щодо планування, поверховості, площі об'єкта та багатьох інших важливих технічних характеристик.
  7. На сьомому етапі потрібно зареєструвати декларацію про готовність об'єкта до експлуатації в органах архітектурно-будівельного контролю. Саме зареєстрована декларація підтверджує можливість експлуатації об'єкта. Документ має серію і номер, які можна перевірити на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва.
  8. Восьмий етап потребує присвоєння поштової адреси, якщо раніше вона не була зареєстрована для земельної ділянки. Адреса присвоюється для того, щоб була можливість провести реєстрацію права власності в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.
  9. І останнім дев'ятим етапом є реєстрація права власності на об'єкт у Державному реєстрі прав на нерухоме майно. Наприкінці власнику видають витяг з реєстру.
Наступне відео буде присвячено оформленню внутрішніх та зовнішніх реконструкцій об'єктів із середнім та значним класом наслідків, тобто класів СС2 і СС3.
Якщо у вас виникли додаткові питання, записуйтеся на безкоштовну консультацію за телефонами, які вказані під цим відео. Також ви можете залишити заявку на нашому сайті. Ми передзвонимо найближчим часом.
Гарного дня! Зустрінемося у наступному відео!
Переведення житлового фонду в нежитловий - https://dozvil.ua/perevod-zhilogo-pomesheniya--kvartiry--v-nezhiloe
Узаконити самобуд - https://dozvil.ua/oformlenie-samostroya
Введення будинку в експлуатацію - https://dozvil.ua/vvod-doma-v-ekspluataciyu-

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)