Як оформити об'єкти СС2 і СС3 класу наслідків?

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Відеоблог

Як оформити об'єкти СС2 і СС3 класу наслідків?

02.04.2021
У цьому відео пропоную розглянути процедуру оформлення будівництва об'єктів із середнім та значним класом наслідків, тобто СС2 і СС3 відповідно. До таких належать торгові та офісні центри, автозаправки, склади, заводи тощо.
Зараз безпосередньо перейдемо до поетапного переліку процедури.
 1. Перший етап - це замовлення геодезисту розробки топографічного знімання у масштабі 1: 2000.
 2. Наступний етап - отримання містобудівних умов та обмежень в органах архітектури. Даний документ містить всі необхідні вимоги щодо проектування та будівництва об'єкта на земельній ділянці. А саме дозволену поверховість і щільність забудови, необхідні відступи від червоних ліній та меж земельної ділянки тощо.
 3. Третім етапом є отримання усіх необхідних технічних умов для виконання проектування об'єкта. А саме: на електро- та газопостачання, на водопостачання, каналізацію та зливову каналізацію тощо.
 4. Четвертий етап присвячений розробці проектної документації щодо будівництва об'єкта. Також потрібні окремі проекти на підключення об'єкта до зовнішніх інженерних мереж. Але їх розробку можна замовляти як до так і після отримання дозволу на будівництво. Роботу виконує сертифікований інженер.
 5. П'ятим кроком потрібно укласти договір про авторський нагляд. Обов'язково слід отримати наказ, який затверджує відповідальну особу за його проведення.
 6. Шостий етап - це передача проекту до спеціалізованої експертної організації для проходження експертизи. Це необхідна дія при будівництві об'єктів СС2 і СС3 класу відповідальності. Експертиза є підтвердженням відповідності запланованого об'єкта будівельним нормам.
 7. На сьомому кроці укладають договір про технічний нагляд з обов'язковим дотриманням наказу на відповідальну особу за його проведення.
 8. Восьмим кроком є укладення договору на генеральний підряд. Для цього слід обрати компанію, яка має будівельну ліцензію на проведення необхідних видів робіт. Також потрібно отримати наказ на відповідального за проведення будівельних робіт.
 9. Дев'ятий крок полягає в отриманні дозволу на початок будівельних робіт в органах архітектурно-будівельного контролю. Після реєстрації дозволу привласнюють серію та номер, які можна перевірити на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва.
 10. Десятий крок починається після закінчення будівництва. Необхідно замовити розробку технічного паспорта у сертифікованого інженера.
 11. Одинадцятим кроком є ​​отримання сертифіката про готовність об'єкта до експлуатації в органах архітектурно-будівельного контролю. Документу присвоюється серія та номер. Їх також можна перевірити на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва.
 12. Завершальний дванадцятий крок - це реєстрація права власності на об'єкт у Державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно. Результатом реєстрації є витяг з реєстру.
Наступне відео буде присвячено оформленню самовільної реконструкції у квартирах та нежитлових приміщеннях.
Якщо у вас з'явилися додаткові питання, телефонуйте за номерами, які вказані під відео, або записуйтеся на нашу безкоштовну консультацію. Також ви можете залишити заявку на зворотній дзвінок на нашому сайті.
До зустрічі у наступному відео!
Переведення з житлового фонду в нежитловий - https://dozvil.ua/perevod-zhilogo-pomesheniya--kvartiry--v-nezhiloe
Узаконити самобуд - https://dozvil.ua/oformlenie-samostroya
Узаконити перепланування - https://dozvil.ua/uzakonit-pereplanirovku
Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)