Будівельна амністія 2024  - спрощений порядок оформлення нерухомості | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
  • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Будівельна амністія - спрощений порядок оформлення в Києві та Київській області в 2024 році

Будівельна амністія - спрощений порядок оформлення в Києві та Київській області в 2024 році

Спрощений порядок введення в експлуатацію під ключ в Києві - від 28 500 грн., в Київській обл - від 20 500 грн.

Початок будівельних робіт об'єкта нерухомості та подальше введення його в експлуатацію супроводжується необхідним пакетом дозвільної документації. Будівельна амністія в Україні в 2024 році дає можливість, за спрощеною процедурою, легалізувати вже зведений житловий, садовий або дачний будинок, а також прибудови до нього чи господарські споруди поряд з будинком. 
Оформлення документів за спрощеною процедурою діє відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (з усіма змінами і доповненнями). 
Також, якщо Вас цікавить отримання дозволу на будівництво, звертайтеся до спеціалістів DOZVIL, які безкоштовно проконсультують та внесуть ясність в Ваше питання.

Порядок та етапи оформлення нерухомості за будівельною амністією в Україні 

Будівельна амністія на оформлення будинку здійснюється наступним чином: 
  1. Розробка технічного паспорта, з відміткою про самовільно зведені об'єкти, які будуть введені в експлуатацію. Технічний паспорт розробляється сертифікованим інженером згідно "Інструкції про порядок технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна"
  2. Розробка технічного звіту про обстеження конструкції будівлі сертифікованим інженером. Технічний звіт розробляється тільки при наявності поруч з будинком господарських будівель, загальна площа яких перевищує 100 кв.м. У технічному звіті міститься інформація про відповідність об'єкта нерухомості встановленим вимогам для подальшого введення його в експлуатацію. 
  3. Отримання документа про присвоєння поштової адреси об'єкту нерухомості (якщо у земельної ділянки вже є зареєстрована в реєстрі поштова адреса, цей етап пропускається). Для садових або дачних будинків, необхідно отримати довідку в садовому або дачному товаристві. Для житлових будинків, в місцевих органах влади видається рішення про присвоєння поштової адреси. 
  4. Реєстрація декларації про готовність об'єкта до експлуатації в органах державного архітектурно-будівельного контролю. Зареєстрований документ підтверджує можливість використовувати об'єкт нерухомості за призначенням. 
  5. Реєстрація права власності в Державному реєстрі майнових прав на нерухоме майно, з отриманням витягу з такого реєстру. Будівельна, дачна або садова амністія (як її найчастіше називають), може бути використана тільки якщо земельна ділянка була оформлена в користування або власність до квітня 2015 року, що має бути підтверджено документально. 

Документи для оформлення нерухомості за будівельною амністією 

Будь-яка процедура отримання дозвільної документації вимагає наявності певних документів у власника. Якщо Ви хочете використовувати закон про будівельну амністію, слід підготувати наступні документи: 
  • паспорт та ідентифікаційний код власника (для всіх співвласників); 
  • документи про право власності на земельну ділянку; 
  • документи про право власності на існуючий будинок (у разі його реконструкції або зведенні господарських будівель); 
  • технічний паспорт на існуючий будинок (у разі реконструкції або зведенні господарських будівель). 
Вартість отримання дозвільних документів на об'єкт по будівельній амністії, залежить від таких факторів як: місце розташування об'єкта, його рік побудови та загальна площа, наявність господарських будівель, кількість співвласників земельної ділянки та об'єкта. Вартість оформлення в Києві - від 28 500 грн., в Київській обл - від 20 500 грн.

Будівельна амністія для самобудів (будинки до 500 кв.м. і прибудови до них) 

Амністія на самобуд застосовується для наступних об'єктів: 
  1. житлові, дачні та садові будинки, площа яких не більше 500 кв.м, які були зведені в період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року; 
  2. господарські будівлі поруч з будинком, площа яких також не перевищує 500 кв м, зведені в період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року; 
  3. сільськогосподарські будівлі та споруди, які були зведені до 12 березня 2011 року. 
Використовувати будівельну амністію можна тільки для тих будов, які відповідають цільовому призначенню земельної ділянки на якій вони знаходяться. 
Під дію амністії не потрапляють багатоповерхові будівлі та гаражі, що самовільно зведені на прибудинковій території багатоповерхових будинків. 
Будівельна амністія не має терміну дії (як це було раніше), вона прийнята безстроково, тому пройти необхідні процедури і ввести в експлуатацію самовільне будівництво можна в зручний для Вас час. 

Переваги оформлення нерухомості за будівельною амністією з DOZVIL 

Якщо Ви вирішили узаконити свій самобуд і не знаєте з чого почати оформлення будинку в спрощеному порядку, юридична компанія DOZVIL зможе Вам в цьому допомогти. 
Якщо Вас цікавить як оформити прибудову, читайте інформацію на нашому сайті.
Головні переваги компанії DOZVIL: 
  • Безкоштовна консультація - клієнт оплачує тільки послуги з оформлення документів. 
  • Оформлення "під ключ" - фахівці компанії самостійно готують всі документи - клієнт отримує готове рішення. 
  • Укладення договору - всі дії в компанії законні та офіційні. 
  • Поетапна оплата - клієнт має можливість оплачувати роботу поетапно і не турбуватися про результат. 
У Вас є самовільно зведена будівля? Записуйтеся на консультацію в DOZVIL вже сьогодні!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Юлія
Сакало юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)