Суд в Україні | Адвокат з нерухомості | Київ та Київська область | 2024

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Послуги адвоката у Києві та Київській області в 2024 році

Послуги адвоката у Києві та Київській області в 2024 році

Вартість консультації адвоката в Києві и Київській обл – від 750 грн.

Нерухомість - це дуже цінний актив, тому житлові спори та земельні спори виникають у цій сфері досить часто. Актуальність судових процесів пов'язаних із нерухомим майном пояснюється недосконалістю нашого законодавства. Також на ситуацію впливають і помилки, допущені під час видачі документації на нерухоме майно.
Захист своїх прав та інтересів у цій сфері вимагає участі спеціалістів та наявності конкретних знань. Якщо Ваші права щодо нерухомого майна були порушені, то складання претензії та позовної заяви стануть першими кроками на шляху захисту своїх інтересів. Правильні дії при зверненні до суду щодо нерухомого майна дозволять вам досягти необхідного результату. В таких випадках рекомендуємо звертатися до спеціалістів, зокрема до адвокатів з нерухомості.

Адвокатські послуги з Експертним Сервісом DOZVIL

Компанія DOZVIL, надає юридичний супровід у таких питаннях:
 • розділ об'єкта нерухомості між співвласниками.
Найчастіше, мова йде про поділ одного будинку на два незалежні об'єкти між співвласниками або виділення своєї частини від цілого об'єкта нерухомості. У такій ситуації також може знадобитися і адвокат з житлових питань.
 • визнання права власності на нерухомість у суді.
Наприклад, визнання права власності на будинок, який було збудовано на земельній ділянці без документів про право власності, але при цьому є прив'язка до документації про виділення такої ділянки у користування.
 • узаконення самовільного будівництва або реконструкції об'єкта у судовому порядку.
Ця процедура розглядається у разі будівництва або реконструкції об'єкта нерухомості на земельній ділянці без отримання належних дозвільних документів або виконання будівельних робіт із порушенням основних будівельних норм.
 • відновлення документів про право власності на об'єкт нерухомості в судовому порядку.
Ця процедура необхідна у разі втрати документів про право власності на нерухомість, на які не можна отримати дублікат, оскільки органу видачі цих документів не існує. До таких документів найчастіше відносяться державні акти на землю, договори купівлі-продажу на біржі тощо.

Хто має право представляти ваші інтереси в суді (під час судового засідання)?

Представляти свої інтереси та вести судові суперечки сторона або третя сторона можуть самостійно або через представника, при цьому особиста участь у справі фізичної особи не перешкоджає можливості мати представника.
Юридична особа, як правило, бере участь у справі через свого керівника чи уповноваженого діяти від його імені члена виконавчого органу на підставі закону, статуту чи через представника.
Представником може бути юрист, який допомагає в вирішенні судових спорів або адвокат, який представляє адвокатське бюро чи адвокатське об'єднання.

Якими документами регулюється адвокатська діяльність?

Найголовнішим документом, яким регулюється адвокатська діяльність є Закон України “Про Адвокатуру та адвокатську діяльність”. Крім вищезгаданого закону, сюди варто віднести і цивільний кодексцивільно-процесуальний кодекс, житловий кодексадміністративний кодексадміністративно-процесуальний кодекс, а також низку інших нормативно-правових актів.

Що таке позовна заява (позов)?

Позовна заява - це документ встановленої форми, який подається позивачем до суду та містить вимогу щодо захисту його порушених прав чи інтересів. Залежно від предмета позову, заява подається у порядку цивільного, господарського, адміністративного чи кримінального судочинства.
У такому разі основним методом захисту у відповідача ставати відзив на позовну заяву. Заперечуючи проти позову, відповідач захищається, а також допомагає суду встановити характер спірних правовідносин. Таким чином, подаючи письмове заперечення проти позову, відповідач дозволить судді попередньо зорієнтуватися у характері спору, який буде предметом судового розгляду.

Що означає досудове врегулювання спорів?

Досудове врегулювання суперечки є методом вирішення конфлікту, який передбачає процес примирення між сторонами, шляхом пред'явлення претензії, проведення переговорів та фіксації домовленостей без подальшого звернення до суду.

Судовий процес: загальна характеристика

Судовий процес, як і судове засідання – це процедура розгляду справи судом. На протязі судового процесу, спочатку виступають свідки та експерти, а також відбувається процес вивчення речових та письмових доказів. Потім виступають особи, що беруть участь у справі, та їхні представники, як того вимагає захист інтересів у суді. Судовий процес закінчується, зазвичай, винесенням судового рішення або залишенням заяви без розгляду.

Поняття клопотання та його зміст

Клопотання – це прохання про вчинення певної дії виключно судом.
Клопотання має містити повне найменування юридичної особи або імені фізичної особи, місцезнаходження організації або місце проживання особи, ідентифікаційний код, найменування суду, номер справи, прізвище та ініціали судді, зміст питання та прохання заявника, підстави клопотання, перелік документів та інших доказів а також інші відомості, необхідні нормами чинного законодавства.

Що таке мирова угода?

Мирова угода - це подана сторонами заява, згідно з якою позивач та відповідач припиняють суперечку шляхом взаємних поступок, при цьому сторони не відмовляються від судового захисту своїх прав. У разі порушення угоди, суд може змусити винну сторону виконувати прийняті на себе зобов'язання. Затверджена судом мирова угода має чинність судового рішення.

Судове рішення та ухвала суду: основні відмінності

Залежно від стадії процесу, інстанції та форми судочинства, суд приймає рішення різних видів, до яких належать ухвала, постанова суду, рішення та інші.
Головна відмінність між судовим рішенням та постановою суду у тому, що судове рішення виноситься судом першої інстанції, а судова ухвала приймається судом апеляційної або касаційної інстанцій.

Оскарження рішення суду: що означає апеляційна та касаційна скарга?

Оскарження рішення суду – це законна можливість оскаржити судове рішення, як це вимагає правова позиція відповідача. Оскарження відбувається шляхом перегляду судового рішення в рамках апеляції, а відтак і касації. При апеляційному оскарженні подається апеляційна скарга та розглядається рішення, яке ще не набуло чинності. Касація передбачає перегляд рішення, що набрало чинності, а також можливість оскаржити апеляційні рішення.

Яка вартість послуг адвоката?

Вартість послуг розраховується в індивідуальному порядку, після проведення первинного аналізу наявної документації та ситуації в цілому можуть становити:
Консультація – від 750 грн;
Вартість послуг (зокрема і представництво інтересів в суді) – від 15 000 грн.
Чинники, що впливають на формування вартості послуг:
 • наявність необхідної документації на об'єкт нерухомості та/або земельну ділянку;
 • кількість співвласників об'єкту;
 • місцезнаходження об'єкту;
 • обставини та складність справи в цілому .
Примітка:
Судовий збір, експертні висновки та технічна документація, яка може знадобитися в рамках судової справи, оплачуються замовником послуги.

Послуги адвоката з Експертним Сервісом DOZVIL

Ваші переваги при зверненні до DOZVIL:
 1. Економія вашого часу;
 2. Ваші інтереси представляють кваліфіковані спеціалісти;
 3. Ви отримуєте високі шанси досягти потрібного результату.
Захистити свої інтереси в суді, Ви можете спробувати і самостійно, але надійніше залучити до вирішення Вашого питання фахівців (адвокат із житлових питань, тощо), з досвідом роботи та знанням відповідного законодавства. Ми не намагаємось відмовити Вас діяти самостійно, але такі дії можуть призвести до ризику здійснення юридично неправильних дій, можливості не отримання, необхідного для Вас результату чи небезпеки пропуску встановлених законодавством строків.

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)