Узаконити антресолі | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Оформлення (узаконення) антресолі у квартирі, нежитловому приміщенні в Києві та Київській області в 2024 році

Оформлення (узаконення) антресолі у квартирі, нежитловому приміщенні в Києві та Київській області в 2024 році

Вартість оформлення в Києві та Київській обл – формується індивідуально

Розширення площі можливо виконати різними способами. Одним з них є обладнання антресольного поверху. Його спорудження має на увазі проведення будівельних робіт, внаслідок чого необхідно пройти процедуру реконструкції та отримати дозвіл на будівництво, введення до експлуатації, а також реєстрацією права власності на реконструйований об'єкт нерухомості.
Якщо Ви хочете узаконити реконструкцію, яка вже виконана, звертайтеся в експертний сервіс DOZVIL. Фахівці з дванадцятирічним досвідом роботи допоможуть оформити документи та зареєструвати право власності на об'єкт нерухомості.

Що таке антресоль?

Антресоль - це полиця з дверцятами, яка розташована під стелею, призначена для зберігання речей. Додатково антресоллю називають верхні секції величезних шаф, які також закриті дверцятами.
У XVIII-XIX столітті антресоллю називали верхній напівповерх основного поверху, який часто будували у садибних будинках. Сьогодні цей термін використовують для облаштування другого поверху у житлових та нежитлових приміщеннях, що мають високі стелі. Саме в цьому контексті і буде розглянута процедура оформлення права власності на антресоль.

Як отримати дозвіл на будівництво антресолі (облаштування, приєднання)?

Оформляти дозвіл на будівництво антресолі (2-го поверху приміщення) необхідно зі створення проектної документації. Обов'язково слід скласти висновок про технічний стан опорних конструкцій об'єкта. Залежно від результатів вибирають певне конструкційне рішення, здатне витримати передбачуване навантаження. Після узгодження проекту можна реєструвати повідомлення/дозвіл на будівництво (в залежності від класу об'єкта нерухомості).

Як узаконити вже обладнані антресолі?

Під обладнанням антресолі мають на увазі будівельний процес зі зведення другого поверху або напівповерху у приміщенні. Тому власникам нерухомості, які мають побудовані антресолі, слід пройти процедуру узаконення реконструкції. Слід розуміти, якщо узаконити зведену конструкцію не вийде, тоді її доведеться розібрати. Це загрожує великими грошовими витратами. Рекомендується скористатися послугами професіоналів, щоб не отримати відмову, а довести справу до кінця та отримати в результаті документ про право власності.

Порядок оформлення права власності на антресоль

Оформити право власності на антресоль можна шляхом проходження таких етапів:
 1. Отримання листа у відділі архітектури та містобудування про відсутність необхідності в отриманні містобудівних умов та обмежень;
 2. Виготовлення проекту;
 3. Проходження експертизи (для об'єктів СС2 і СС3 класу відповідальності);
 4. Реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт (для об'єктів СС1 класу відповідальності )/ отримання дозволу на будівництво (для об'єктів СС2 і СС3 класу відповідальності);
 5. Укладення договору про пайову участь;
 6. Проведення технічної інвентаризації та отримання техпаспорта (виконується після завершення будівельних робіт);
 7. Введення в експлуатацію антресолі: для об'єктів СС1 класу відповідальності  - реєстрація декларації, для об'єктів СС2 і СС3 класу  - отримання сертифікату;
 8. Реєстрація права власності та отримання виписки з Реєстру нерухомості.

Документи для оформлення антресолі

Для отримання права власності на приєднану антресоль, власник майна та усі співвласники повинні підготувати наступні документи:
 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • документ, що підтверджує право власності на об'єкт;
 • техпаспорт (при наявності).

Ціна та строки оформлення антресолі у власність з DOZVIL

Не існує точної вартості на оформлення антресолі. Кожен окремий випадок розглядається в індивідуальному порядку. Підсумкова ціна залежить від:
 • розташування об'єкта нерухомості;
 • загальної площі майна;
 • дотримання норм та правил будівництва;
 • наявності технічної документації на об'єкт.
Мінімальна вартість в Києві та Київській області - від 40 000 грн. Строк оформлення - від 14 днів (в залежності від складності роботи).

Легалізація антресолі з компанією DOZVIL

Оформлення документів на нерухомість - непроста справа, яка вимагає обов'язкової консультації фахівців. Якщо Вам потрібно узаконити самобуд або реконструкцію - звертайтеся в експертний сервіс DOZVIL прямо сьогодні!
Чому для оформлення документів варто обрати саме нас:
 1. Безкоштовна консультація. Клієнти нашої компанії можуть відвідати безкоштовну консультацію та дізнатися, що потрібно для вирішення своєї проблеми. Оплата проводиться тільки за послуги оформлення документів.
 2. Укладання договору. Кожен документ, оформлений нашою компанією, має юридичну силу. Робота по справі починається тільки після укладення договору, в якому будуть відображені всі нюанси взаємодії.
 3. Можливість поетапної оплати. У нас можна вибрати опцію поетапної оплати за надання послуг. Ми прагнемо до того, щоб кожен клієнт відчував себе комфортно та впевнено при співпраці з нами.
 4. Документи під ключ. У нашій компанії можна скористатися послугою оформлення документів під ключ. Це дозволить перекласти вирішення будь-яких питань з нерухомості на плечі професіоналів.
Потрібно терміново оформити документи на нерухомість? Телефонуйте до експертного сервісу DOZVIL - ми виконуємо свою роботу досконало!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)