Сертифікат ДАБІ (ДІАМ) в Україні | Акт введення в експлуатацію | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Сертифікат готовності об'єкту до експлуатації в Україні | Акт вводу в експлуатацію | Київ та Київська обл в 2024 році

Сертифікат готовності об'єкту до експлуатації в Україні | Акт вводу в експлуатацію | Київ та Київська обл в 2024 році

Вартість оформлення в Києві та Київській обл – формується індивідуально

Введення об'єкта в експлуатацію – підсумковий крок будь-яких будівельних робіт. Згідно із законодавством України, цей захід повинен бути пов'язаний з оформленням пакету документів, що дозволяє в подальшому використовувати об'єкт за своїм призначенням. Залежно від класу наслідків використовуються різні процедури введення в експлуатацію та в підсумку оформляється декларація або сертифікат, які підтверджують готовність нерухомості до використання.
Якщо Ви тільки закінчили будівельні роботи й Вам потрібно провести технічну інвентаризацію об'єкта для подальшого введення в експлуатацію, скористайтеся послугами експертного сервісу DOZVIL. Дізнатися більше інформації про те, як отримати технічний паспорт, можна на сайті компанії або на безкоштовній консультації у фахівця.

Що таке сертифікат введення в експлуатацію та акт готовності об'єкта до експлуатації?

Введення в експлуатацію будівель СС2 та СС3 класу відповідальності – цілий комплекс заходів, що припускає отримання декількох документів. Акт готовності об'єкта до експлуатації – один з необхідних документів, що отримується після повного завершення будівельних робіт та проведення технічної інвентаризації зі складанням техпаспорта (в акті повинна бути відображена інформація з цього документа).
Оформлений акт необхідний, щоб можна було отримати сертифікат після закінчення будівництва. Саме цей документ є підтвердженням, що об'єкт нерухомості можна експлуатувати і використовувати за призначенням. Без сертифікату неможливо оформити право власності на об'єкт, підключити комунікації та інше.

Де взяти акт здачі об'єкта в експлуатацію?

Актуальний зразок (форму) акту здачі об'єкта в експлуатацію слід знайти в електронному вигляді на сайті ДАБі (Державної архітектурно-будівельної інспекції) і потім роздрукувати. Після заповнення всіх граф форми необхідно підписати готовий акт у замовника будівництва, генпідрядника, субпідрядників, генпроектувальників, технагляду.

Як отримати сертифікат про введення в експлуатацію?

Згідно з Постановою №461 "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" від 13 квітня 2011 року, для отримання сертифіката замовник повинен зібрати наступні документи:
 • заяву на введення в експлуатацію об'єкта;
 • акт введення в експлуатацію будівлі.
Підготувавши документи, замовник або його уповноважений представник повинен подати їх в ДАБі на розгляд, щоб будівля була прийнята в експлуатацію та отриманий сертифікат. Форму (зразок) сертифіката можна подивитися в Додатках Постанови №461.
Подати документи можна декількома способами:
 • через Центр надання адміністративних послуг, безпосередньо відвідавши його;
 • через електронний кабінет Єдиного державного порталу електронних послуг;
 • поштою, надіславши заповнені документи в Центр надання адміністративних послуг.
Отримавши документ, ДАБі перевіряє їх на правдивість проектної документації, вимогам будівельних норм, стандартів і т.і. Обов'язковим є огляд об'єкта з фото- і відеофіксацією. При необхідності ДАБі може звернутися до інших держорганів для отримання певних висновків з приводу об'єкта.
Після проходження перевірки на відповідність об'єкта будівництва будівельним нормам та дозвільної документації, комісія по введенню об'єкта в експлуатацію приймає рішення видавати сертифікат чи ні.

Як перевірити в реєстрі ДАБІ рішення комісії з видачі сертифіката?

При оформленні сертифіката після закінчення будівництва, дізнатися про результати роботи комісії можна в реєстрі будівельної діяльності. Для пошуку слід зробити такі дії:
 1. перейти на сайт організації та вибрати клас відповідальності об'єкта (СС2 або СС3);
 2. вибрати потрібний регіон;
 3. в рядку пошуку ввести реєстраційний номер або адресу об'єкта.
Натиснувши кнопку "Пошук", система покаже стан справ з розгляду документів: відсутність результату (тобто ще тривають перевірки), відмова або виданий сертифікат.
Якщо Ви не бажаєте займатися отриманням сертифікату самостійно, рекомендуємо звернутися за допомогою до експертного сервісу DOZVIL. Вам не доведеться перевіряти, виданий документ чи ні, співробітники повідомлять відразу про його отримання.

Вартість і терміни отримання сертифіката відповідності ДАБі

Точної вартості оформлення сертифіката для об'єктів СС2 і СС3 класу відповідальності не існує. Підсумкова сума буде залежати від різних чинників:
 • складності будівництва;
 • розташування;
 • відповідності будівельним нормам і правилам.
Термін отримання документа відповідно до закону - 10 робочих днів з моменту реєстрації заяви. 
В експертному сервісі DOZVIL мінімальна ціна - від 27 000 грн., термін - від 10 днів.

Отримання сертифіката з експертним сервісом DOZVIL

Часто оформлення документів супроводжується труднощами та тяганиною. Навіть отримання сертифіката готовності об'єкта до експлуатації може затягнутися в недосвідчених руках. До того ж після отримання сертифікату необхідно буде провести реєстрацію права власності Вашого об'єкту нерухомості. Якщо Ви бажаєте оформити все швидко, то фахівці DOZVIL з радістю Вам допоможуть на кожному етапі оформлення документів на нерухомість.
Чому співпраця з DOZVIL вигідна:
 1. Безкоштовна консультація. Оплата в нашому сервісі відбувається тільки за надання послуг з оформлення нерухомості. Відповіді на питання клієнта в рамках справи не вимагають грошей.
 2. Поетапна оплата. Комфорт та спокій клієнта - важливі аспекти в роботі DOZVIL. Саме тому у нас можлива поетапна плата за будь-яку послугу.
 3. Укладання договору. Обов'язковою умовою співпраці є підписання договору. Це вагома гарантія офіційного отримання будь-якого документа. Якщо справа клієнта має ризики або інші труднощі, все це обговорюється до підписання.
 4. Документи під ключ. Дуже зручна послуга, яку може запропонувати DOZVIL. Якщо у Вас немає можливості оформити документи самостійно, фахівці компанії зроблять це самі.
З чого почати оформлення сертифіката готовності об'єкта до експлуатації? Телефонуйте професіоналам DOZVIL вже сьогодні!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Юлія
Сакало юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)