Переведення творчої майстерні в житловий фонд | 2024 |Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
  • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Переведення творчої майстерні в квартиру в Києві та Київській області в 2024 році

Переведення творчої майстерні в квартиру в Києві та Київській області в 2024 році

Вартість в Києві та Київській обл - від 50 000 грн. Строки оформлення - від 14 днів.

В Україні кожен власник житла має право вільно ним розпоряджатися, якщо це не суперечить чинному законодавству. Якщо у Вас є творча майстерня, але Ви бажаєте використовувати її як квартиру для постійного проживання, тоді об'єкт нерухомості потрібно перевести з нежитлового у житловий фонд.  Якщо приміщення відповідає усім вимогам житлових об'єктів, пройти процедуру можна без труднощів.
Виникли питання або перешкоди в процесі переведення нежитлового приміщення в житловий фонд? Звертайтеся до юридичної компанії DOZVIL, - досвідчені фахівці допоможуть вирішити всі питання!

Що таке творча майстерня?

Творча майстерня - це нежитлове приміщення, яке не можна використовувати для проживання чи прописки. Такі об'єкти найчастіше призначені для організації фотостудій, гуртків за інтересами, підготовчих курсів тощо. У деяких випадках творчі майстерні за своїми характеристиками можуть відповідати умовам житлових приміщень, однак їх юридичний статус передбачає застосування високих тарифів на комунальні послуги (як для підприємств та організацій).

Чи можна перевести творчу майстерню у житлове приміщення?

У сучасних будинках творчі майстерні найчастіше розміщують на технічних поверхах, тому переоформлення таких об'єктів у житловий фонд може бути ускладнене. Проведення такої процедури можливо тільки у разі виконання наступних умов:
- приміщення має бути розташоване на території житлової забудови (наприклад, у житловому багатоповерховому будинку);
- до квартири повинні бути проведені усі необхідні комунікації - електрика, газ, вода;
- опорні конструкції у приміщенні та будівлі не повинні бути в аварійному стані, без ознак руйнування та деформації;
- всі комунікаційні лінії повинні бути безпечними.
Для зміни юридичного статусу творчої майстерні необхідно пройти процедуру переводу нежитлового приміщення у житлове. В результаті власник повинен виконати реєстрацію права власності та отримати виписку з Державного реєстру прав на нерухоме майно про володіння квартирою.

Як перевести творчу майстерню в квартиру?

Почати процедуру переведення творчої майстерні у квартиру дозволяється при реальній можливості її реконструювати у житлове приміщення з усіма зручностями. Під час процедури переводу власник стверджує/ отримує наступні документи:
- передпроектні пропозиції;
- містобудівні умови та обмеження;
- проект на житлове приміщення;
- документи про авторський та технічний нагляд;
- повідомлення про початок будівельних робіт;
- договір на пайову участь в будівництві;
- декларацію про введення квартири до експлуатації;
- виписку про реєстрацію права власності на квартиру.

Скільки коштує перевести творчу майстерню у житлове приміщення?

Вартість переоформлення творчої майстерні в квартиру не фіксована. Підсумкова вартість на послугу залежить від таких параметрів:
- місця розташування об'єкта нерухомості;
- наявності технічної документації;
- можливості забезпечити приміщення необхідними для житлових приміщень зручностями.
У юридичній компанії DOZVIL вартість переведення творчої майстерні у квартиру розраховується індивідуально (в Києві та Київській області - від 50 000 грн.). Щоб отримати більш детальну інформацію, необхідно записатися до фахівців на консультацію.

Переведення творчої майстерні у житло з компанією DOZVIL

Процедура переведення творчій майстерні у житлову квартиру - нелегкий шлях, який вимагає співпраці з досвідченими фахівцями. Якщо Ви у пошуках, до якої компанії звернутися за допомогою, скористайтеся послугами експертного сервісу DOZVIL. Досвідчені юристи допоможуть вирішити будь-які труднощі з Вашою нерухомістю!
Чому варто звернутися в DOZVIL:
Безкоштовна консультація. Клієнти нашої компанії можуть розраховувати на безкоштовне консультування з будь-яких питань зі сфери нерухомості. Оплачуються тільки безпосередньо послуги.
Підписання договору. Обов'язковою умовою співпраці з клієнтом є підписання договору, бо увесь процес оформлення документів на 100% відповідає закону.
Поетапна оплата. Ми завжди пропонуємо клієнту можливість поетапної оплати за наші послуги, забезпечуючи комфорт та відсутність занепокоєння за гроші.
Можливість замовити документи "під ключ". Неможливо самостійно перетнути кожну інстанцію для оформлення документів на нерухомість? Скористайтеся нашою послугою "під ключ" та отримаєте усі необхідні документи!
Якщо Вас також цікавить можливість переведення з житлового в нежитлове приміщення, переходьте за посиланням! Або Ви можете зателефонувати спеціалістам компанії та замовити безкоштовну консультацію!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Юлія
Сакало юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)