Довідка БТІ | Інформаційна довідка | 2024

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Отримання інформаційної довідки БТІ в 2024 році

Отримання інформаційної довідки БТІ в 2024 році

Вартість - від 3 000 грн. Термін оформлення - від 3 робочих днів.

Проведення будь-яких дій з нерухомістю вимагає від власника наявності повного пакета документів. Існують документи, які потрібно отримувати у державних органах кожного разу при виконанні деяких процедур з майном (продажем, вступом у спадок та т.і.). До таких документів належить інформаційна довідка з БТІ.
Якщо Вам потрібно швидко отримати довідку БТІ або узаконити самобуд, телефонуйте за номером, що зазначений на сайті експертного сервісу DOZVIL. Наші фахівці з радістю проведуть безкоштовну консультацію по телефону або в офісі нашої компанії.

Що таке довідка БТІ?

Довідка з БТІ – це інформація про виконану державну реєстрацію права власності 0комунальними організаціями БТІ, збережена на паперових носіях (архівних / реєстрових справах або архівних книгах). Видається за запитом власника нерухомості.
Взяти довідку з БТІ можна самостійно, однак, якщо Ви не хочете стояти в черзі та чекати, скористайтеся послугами компанії DOZVIL. З нашою допомогою можна отримати довідку, не виходячи з дому.

Навіщо потрібна довідка з БТІ про наявність чи відсутність власності?

Інформаційна довідка власнику нерухомості видається в тому випадку, якщо право власності було оформлено до 2010 року. Потрібна для встановлення приналежності майна особі, яка звернулася до нотаріуса або державного реєстратора. Довідка може знадобитися при необхідності проведення наступних дій:

Скільки дійсна довідка БТІ?

Отримавши документ в БТІ, слід знати, що термін дії інформаційної довідки - 3 місяці. За цей період необхідно виконати всі необхідні дії, в іншому випадку, отримувати довідку доведеться повторно.

Як отримати довідку з БТІ?

Взяти інформаційну довідку БТІ власник майна може власноруч або звернувшись в юридичну компанію DOZVIL. Якщо Ви не бажаєте або не можете витрачати свій особистий час на очікування в черзі, наші фахівці із задоволенням допоможуть Вам. Процедура отримання довідки БТІ з DOZVIL наступна:
 • Здійснення дзвінка для обговорення нюансів отримання довідки БТІ.
 • Підписання договору. Це можна зробити в офісі або онлайн, відправивши необхідні документи в електронному вигляді зручним способом.
 • Подача документів. Юристи DOZVIL подають документи клієнта в БТІ для отримання інформаційної довідки.
 • Отримання довідки. Готовий документ забирають фахівці DOZVIL, клієнтові немає необхідності робити це самостійно.
 • Передача довідки. Власник нерухомості може забрати готовий документ в офісі нашої компанії або замовити доставку кур'єром.
Процес оформлення довідки БТІ однаковий в різних регіонах України.

Необхідні документи для отримання довідки БТІ

Для отримання довідки власник нерухомості повинен підготувати такі документи:
 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • правовстановлюючий документ на нерухомість;
 • заяву на видачу довідки;
 • письмовий запит від нотаріуса (для оформлення спадщини, дарування або продажу).

Вартість отримання довідки в БТІ з DOZVIL

Отримання інформаційної довідки не безкоштовно. Якщо Ви проходите процедуру самостійно, тоді необхідно заплатити держмито і почекати місяць. Також довідку можна отримати за три робочих дні, але в цьому випадку оплата мита збільшується.
Потрібна терміново довідка БТІ? Звертайтеся до експертного сервісу DOZVIL! Термін та вартість виготовлення довідки наступні:
 • від 3 робочих днів - від 3 000 гривень.

Що таке довідка-характеристика БТІ та чи видається вона зараз?

Раніше довідку-характеристику БТІ видавали терміном на три місяці під час проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості та внесення їх даних до реєстру бюро технічної інвентаризації. Цей документ був потрібен у разі відчуження нерухомості: при даруванні, купівлі-продажу, передачі під заставу, прийняття спадщини.
Після реформи в сфері нерухомості, з 2013 року в БТІ немає повноважень для реєстрації права власності на нерухомість. І відповідно така довідка не ​​видається.
Якщо Вас цікавить отримання довідки БТІ в Києві або Київській області, звертайтеся в компанію DOZVIL за безкоштовною консультацією.

Отримання інформаційної довідки БТІ з компанією DOZVIL

Оформлення будь-яких документів на нерухомість вимагає певних знань нюансів процесу. Якщо Ви не знаєте, як узаконити прибудову, реконструкцію, перепланування або отримати довідку БТІ, телефонуйте в DOZVIL вже сьогодні! Досвідчені юристи розкажуть, як діяти у Вашій ситуації або зроблять все самостійно.
Основні переваги співпраці з DOZVIL:
 1. Безкоштовна консультація. Кожен клієнт може безкоштовно отримати відповідь на своє питання в рамках консультації. У DOZVIL оплата відбувається безпосередньо за послуги з оформлення документів.
 2. Укладання договору. 
 3. Документи під ключ. Оформлення документів можливо без участі клієнта. Готовий пакет власник може забрати в нашому офісі або замовити відправку поштою.
 4. Зворотній зв'язок. Клієнт DOZVIL не турбується про своєчасне надання інформації по своїй справі, тому що наші фахівці дзвонять самі, якщо з'являється нова інформація.
Хочете привести в порядок документи на своє майно? Звертайтеся за допомогою до експертного сервісу DOZVIL!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Юлія
Сакало юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)