Повідомлення про початок підготовчих робіт | Реєстрація повідомлення | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Оформлення повідомлення про початок підготовчих робіт в Києві та Київській області в 2024 році

Оформлення повідомлення про початок підготовчих робіт в Києві та Київській області в 2024 році

Вартість в Києві - від 10 000 грн., в Київській обл - від 5 000 грн.

У разі, якщо Ви тільки плануєте починати будівельні роботи та Вам потрібно привести ділянку в порядок, для цього необхідно отримати повідомлення про початок виконання підготовчих робіт. Постанова КМУ 466 говорить про те, що підготовчі роботи - це роботи по підготовці земельної ділянки до майбутньої забудови.
До таких робіт можна віднести:
 • облаштування щитів-огорожі по периметру будмайданчика;
 • знесення будівель та споруд на ділянці;
 • повне або часткове руйнування елементів благоустрою в межах ділянки;
 • проведення робіт зі зведення тимчасових виробничих та побутових будівель, які знадобляться для організації та обслуговування будівництва;
 • підведення тимчасових інженерних мереж й т.і.
При необхідності узаконити самобуд або отримати інші необхідні правові документи на майно, звертайтеся в юридичну компанію DOZVIL. Досвідчені фахівці допоможуть вирішити Ваше питання в терміновому порядку!

Як отримати повідомлення про початок виконання підготовчих робіт?

Всі власники земельних ділянок мають повне право проводити підготовчі роботи перед будівництвом. Роботи, що виконуються, повинні бути визначені будівельними нормами та правилами. При цьому про початок проведення таких робіт потрібно повідомити Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ). Повідомлення подається в ДАБІ для реєстрації та внесення даних до реєстру будівельної діяльності. Якщо в документі знайдені помилки або не вказані необхідні дані, тоді ДАБІ видає відмову з обґрунтуванням. Виправивши недоліки, повідомлення можна подати знову.
Якщо будівництво об'єкта буде продовжувати інший замовник або особа, слід протягом трьох робочих днів повідомити про такі зміни в ДАБІ. Продовжувати виконувати підготовчі роботи без внесення нової інформації заборонено. Право на виконання підготовчих робіт може бути припинено в разі подання замовником відповідної заяви, отримання відомостей про ліквідацію юрособи, що є замовником, а також на підставі судового рішення.
Згідно Закону України "Про містобудівну діяльність", виконання будь-яких робіт зі зведення об'єктів нерухомості може бути виконано на підставі повідомлення про початок будівельних робіт або дозволу на виконання будівельних робіт. Документ, який повідомляє про початок підготовчих робіт, не відноситься до дозвільних документів. Саме тому в разі проведення повноцінного будівництва необхідно отримувати дозвільні документи на початок будівельних робіт.

Які потрібні документи для отримання повідомлення про підготовчі роботи?

Для оформлення повідомлення про підготовчі роботи необхідно підготувати наступні документи:
 • ідентифікаційний код;
 • паспорт;
 • документ про право власності на земельну ділянку (витяг з державного реєстру, свідоцтво про спадщину, договір купівлі-продажу, заповіт, договір дарування, державний акт на землю).

Вартість та терміни реєстрації повідомлення про початок виконання підготовчих робіт

Згідно із законодавством України, термін реєстрації повідомлення про початок виконання підготовчих робіт - 10 робочих днів.
Мінімальна ціна реєстрації документа в Києві - від 10 000 грн., в Київській області - від 5 000 грн.  При замовленні повідомлення про початок виконання підготовчих робіт в експертному сервісі DOZVIL, термін  - від 14 днів.
На вартість та терміни будуть впливати такі фактори:
 • місце розташування ділянки;
 • наявність документів на землю;
 • відповідність ділянки цільовому призначенню.

Реєстрація повідомлення про початок виконання підготовчих робіт з Експертним Сервісом DOZVIL

Отримання будь-яких документів вимагає часу та певних знань. Якщо у Вас на ділянці є самочинно збудований об'єкт нерухомості, його потрібно легалізувати. Узаконити будинок або інші будови можна за допомогою Експертного Сервісу DOZVIL. Досвідчені юристи зроблять все необхідне замість Вас!
Головні переваги DOZVIL:
 1. Безкоштовне консультування. У DOZVIL консультація з приводу оформлення документів на нерухомість безкоштовна.
 2. Укладення договору. Всі послуги надаються законним чином, тому що відбувається обов'язкове укладення договору. Перед цим обумовлюються всі можливі ризики та нюанси у справі клієнта.
 3. Документи під ключ. У DOZVIL можна замовити оформлення документів фахівцями компанії. Клієнту не потрібно самостійно ходити по інстанціях - все зробить довірений юрист.
 4. Доведення справи до кінця. Фахівцями DOZVIL доводяться до логічного кінця всі взяті справи. В іншому випадку клієнтові повертаються гроші.
Потрібно оформити документи на свою нерухомість? Записуйтеся на консультацію прямо зараз!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)