Геологія | Геологія ділянки | Геологічні вишукування | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Геологічні вишукування для будівництва в Києві та Київській області в 2024 році

Геологічні вишукування для будівництва в Києві та Київській області в 2024 році

Послуги з геології надаються комплексно з дозвільними документами на будівництво

Інженерні вишукування - один з найважливіших видів будівельної діяльності. З цих робіт починається будь-який процес будівництва та експлуатації об'єктів. Геологічні вишукування дозволяють визначити властивості ґрунту та вод. Це надає можливості розрахувати фундамент майбутнього будинку та його подальшу експлуатацію. Тобто, якщо Ви плануєте будувати об'єкт нерухомості, наприклад, приватний житловий будинок, то бажано замовити геологію землі (в залежності від ситуації, складності об'єкта і рельєфу).
Якщо у Вас з'явилися питання стосовно своєї нерухомості або Ви хочете узаконити самобуд, звертайтеся до фахівців Експертного сервісу DOZVIL. Ви зможете отримати всю необхідну інформацію по телефону.

Що таке геологія землі?

Інженерно-геологічними дослідженнями вважаються роботи щодо вивчення інженерно-геологічних умов території забудови. Мета таких робіт - отримання необхідних матеріалів для повного обґрунтування можливостей проектної підготовки будівництва об'єкта.
Геологія дозволяє найкращим чином провести аналіз ґрунту, на якому згодом розташується об'єкт нерухомості. Геологічні дослідження проводяться для глибокого вивчення ґрунтів на ділянці. За результатами цієї роботи архітектори зможуть вибрати фундамент для майбутньої будови, який буде здатний забезпечити міцність та стійкість усієї споруди.
Саме тому  геологія ділянки має важливий вплив на забудову. Її виконують у випадках, коли:
 • передбачувана забудова району знову споруджується будівлями;
 • виконується зведення об'єктів дорожнього будівництва;
 • запланована реконструкція та експлуатація будівель/споруд;
 • виконується ліквідація будівель/споруд.

Навіщо потрібна геологія у будівництві?

Усі власники земельних ділянок, які планують їх забудовувати, для початку можуть зробити геологію. Проведення геологічних вишукувань допомагає дізнатися про стан ділянки на цей час та чи можна її забудовувати.
Геологія у будівництві необхідна для того, щоб будівля, яку планують будувати, або конструкція не піддавалися деформаціям та руйнуванням у майбутньому. Уникнути такої ситуації допоможе вивчення інженерно-геологічного стану ґрунту під майбутнім спорудженням.
Задля створення якісного проекту, необхідно скористатися архівними матеріалами та провести ретельне дослідження ґрунту. Аналіз геології ділянки дозволяє точно визначити розташування планованого фундаменту та його подальшу експлуатацію.
При наявності декількох ділянок, геологію досліджують на кожній з них. Для забудови слід обрати ту ділянку, яка має стабільний ґрунт, бо саме цей параметр забезпечує безпеку експлуатації майбутнього об'єкта.
Інженерно-геологічні вишукування необхідні не тільки для розробки проекту під будівлі та споруди. З їх допомогою відбувається оцінка можливих деформацій об'єктів, які знаходяться поруч. Це дозволяє запобігти можливим аварійним ситуаціям.

Види інженерно-геологічних робіт

В геології існують такі види робіт:
 • зондування та профілювання (буріння та обладнання розвідувальних або спостережних свердловин);
 • відбір проб (ґрунтів та підземних вод);
 • гірничо-бурові роботи (буріння геологічних свердловин);
 • випробування ґрунтів в польових умовах;
 • гідрогеологічні дослідження;
 • обробка даних та розробка документації;
 • проходження експертизи.

Порядок проведення геологічних робіт з компанією DOZVIL

Якщо потрібно отримати допомогу в геології, звертайтеся до Експертного сервісу DOZVIL. Тут Ви зможете отримати всю необхідну інформацію щодо Вашого питання. Фахівці компанії пропонують послуги з геології та геодезії тільки комплексно з отриманням дозвільних документів на будівництво.
Співпраця з DOZVIL складається з наступних етапів:
 1. Консультування у телефонному режимі або при особистій зустрічі. На цьому етапі обговорюються всі питання щодо оформлення дозвільної документації, сюди входять і геологічні дослідження.
 2. Обговорення всіх нюансів подальшої співпраці та підписання договору на їх надання.
 3. Виконання робіт, які були вказані у договорі. Після кожного пройденого етапу замовнику повідомляються його результати.
 4. Надання готових документів замовнику. Також відбувається підписання Акту наданих послуг, що говорить про виконання повного обсягу робіт.

Термін дії геологічних вишукувань

Висновок щодо виконання геологічних робіт з моменту видачі можна використовувати не більше, ніж три роки (буває і менше, в залежності від ситуації). Проте слід зазначити, що через рік топографічний план стає неактуальним і його потрібно робити повторно.
Тому бажано після виконання робіт по геології отримати дозвіл на будівництво та розпочати будівельні роботи на ділянці. Якщо Вам потрібна допомога на цьому етапі, юристи компанії DOZVIL допоможуть виконати всі роботи під ключ. Залишилися питання? Телефонуйте за телефоном, який вказаний на сайті.

Скільки коштує зробити геологію?

Вартість проведення робіт по геології визначається в індивідуальному порядку. Ціна буде залежати від обсягу робіт та розташування ділянки. Експертний сервіс DOZVIL надає послуги по геології комплексно. Дізнатися підсумкову вартість за всю роботу можна у наших фахівців.

Замовити геологію під будівництво з Експертним сервісом DOZVIL

Оформлення документів - важливий етап у будівництві будь-якого об'єкта нерухомості. Якщо Ви не бажаєте займатися цим питанням самостійно, звертайтеся до професіоналів DOZVIL.
Наші переваги:
 • роз'яснення кожної деталі виниклого питання;
 • оформлення пакету документів під ключ;
 • підписання договору та узгодження всіх нюансів справи;
 • поетапна оплата за виконані роботи.
Якщо Вам потрібно узаконити прибудову до нерухомості, звертайтеся до компанії DOZVIL. Наші юристи вже на першій консультації внесуть ясність у Ваше питання та допоможуть з оформленням документів.

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)