Технічний паспорт на гараж | техпаспорт на гараж | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Оформлення технічного паспорта на гараж в Києві та Київській області в 2024 році

Оформлення технічного паспорта на гараж в Києві та Київській області в 2024 році

Вартість оформлення в Києві та Київській обл - від 10 грн./кв.м. Мінімальна ціна - від 5 000 грн.

Якщо у Вас відсутня необхідна документація на гараж, але цікавить її отримання, перейдіть на послугу "узаконити гараж" або зв'яжіться з нашими фахівцями. Уже на першій консультації ви зможете отримати відповідь на своє питання і розібратися, як правильно отримати дозвільні документи на гараж.
Одним з документів, яких власник майна повинен отримати при узаконенні гаража, є техпаспорт. Технічний паспорт на гараж - це документ, що відображає такі параметри будови, як площа, що використовується матеріал для споруди, дата зведення, а також інші технічні характеристики.
Багатьох цікавить, навіщо потрібен техпаспорт на гараж. Власники будь-якого неоформленого майна, і гараж в тому числі, не зможуть повністю їм розпоряджатися, наприклад, продавати, передавати у спадок або здавати в оренду. Однак реєстрація права власності в Державному реєстрі неможлива без отримання технічного паспорта.
Перш ніж збирати документацію для отримання готового техпаспорта, необхідно розібратися, хто видає технічний паспорт на гараж сьогодні в Україні. Раніше замовити проведення технічної інвентаризації можна було тільки в БТІ, сьогодні видачу техпаспорта може організувати будь-яка приватна компанія, в штаті якої є сертифікований інженер.
Термін дії технічного паспорта на гараж, як і для інших об'єктів нерухомості, дорівнює одному року. Саме тому перед проведенням будь-яких нотаріальних дій слід отримувати новий документ. Також оформлення нового техпаспорта необхідно в наступних випадках:
 • після проведення перепланування або реконструкції;
 • при зміні власника.

Як отримати технічний паспорт на гараж?

Слід розуміти, що замовити виготовлення техпаспорта може тільки власник нерухомості. Техпаспорт БТІ на гараж слід оформляти з укладенням договору у відповідній компанії, щоб організувати проведення технічної інвентаризації. Сертифікований інженер проведе всі необхідні виміри приміщення і обробляти інформацію з існуючих технічних документів, а також розроблювати всі необхідні креслення. Потім вся отримана інформація буде зібрана в прошитому документі з підписом і печаткою інженера технічної інвентаризації.

Порядок оформлення техпаспорта на гараж

Після збору повного пакету документів, власник повинен звернутися в БТІ або приватну компанію з метою проведення первинної або вторинної інвентаризації.
Як виглядає порядок оформлення техпаспорта в DOZVIL:
 1. Консультування. На першому прийомі заявник повідомляє компанію про необхідність проведення технічної інвентаризації, обговорюються всі нюанси роботи, в тому числі і дата її проходження.
 2. Укладання договору. Підписується двосторонній договір про надання послуг власнику майна.
 3. Робота інженера на місці. Спеціаліст приїжджає на місце проведення інвентаризації і виконує всі необхідні виміри. Власник повинен надати доступ до гаража.
 4. Безпосередня розробка технічного паспорта. Інженер обробляє всю отриману інформацію і робить креслення. За підсумками роботи виготовляє документ  та передає його власнику гаража.

Документи для виготовлення техпаспорта на гараж

Перш ніж подавати заяву на проведення інвентаризації, власник повинен підготувати наступний перелік документів:
 • ідентифікаційний код і паспорт власника;
 • документацію про право власності на гараж або довідку з гаражного кооперативу про його членство із зазначенням конкретного гаража в користуванні;
 • старий техпаспорт (якщо є);
 • дозвільні документи на будівництво (якщо об'єкт тільки зводиться).
Якщо під час отримання інвентаризаційного документа знадобитися додаткова документація, то організація, що займається цим питанням, повідомить Вас додатково.

Скільки коштує технічний паспорт на гараж?

Ціна для отримання техпаспорту на гараж розраховується в індивідуальному порядку. На кінцеву вартість впливають такі чинники як:
 • місце розташування гаража;
 • його загальна площа;
 • дата будівництва.
Саме тому оформити технічний паспорт на гараж в гаражному кооперативі простіше і дешевше, ніж на гараж, побудований на прибудинковій території багатоповерхового будинку.
Ціна виконання всіх розрахунків технічної інвентаризації в Києві та Київській обл - від 10 гривень за метр квадратний метр від площі гаража. Мінімальна вартість за роботу - від 5 000 гривень. Документ може бути виготовлений за три і більше дня.

Замовити техпаспорт на гараж в експертному сервісі DOZVIL

Бажаєте не турбуватися про можливі проблеми з законом або штрафи через не оформлення нерухомості? Замовляйте в юридичній компанії DOZVIL процедуру оформлення технічного паспорта та отримання права власності на гараж.
Якщо Вам необхідно узаконити самобуд будинку, квартири або іншої нерухомості, переходьте на наш сайт. Залишилися питання? Залишайте свої дані для зворотного дзвінка, ми вирішимо всі Ваші труднощі, пов'язані з нерухомістю.
Головні переваги від співпраці з DOZVIL:
 1. Безкоштовна консультація - наша компанія бере гроші тільки за оформлення документів.
 2. Обов'язкове укладення договору. До цього моменту відбувається обговорення всіх аспектів справи і пропонуються можливі способи їх вирішення.
 3. При великій завантаженості клієнта можна замовити пакет документів "під ключ". Це означає, що співробітники нашої компанії самостійно проходять всі державні інстанції для отримання документів.
 4. Співробітник, який займається справою клієнта, завжди звітує про кожен пройдений етап процедури. Вам не потрібно бігати і самостійно дзвонити.
Не знаєте, з чого почати проведення технічної інвентаризації та отримання технічного паспорта? Телефонуйте нам прямо зараз і задавайте всі Ваші питання!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Юлія
Сакало юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)