Кадастровий номер земельної ділянки під ключ | 2024 |Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Отримати кадастровий номер на землю в Києві та Київській області в 2024 році

Отримати кадастровий номер на землю в Києві та Київській області в 2024 році

Вартість в Києві та Київській обл - від 15 000 грн. Строки - від 14 днів

В Україні однією з обов'язкових умов купівлі-продажу, обміну, здачі в оренду та інших операцій із земельною ділянкою є наявність її кадастрового номера. Щоб присвоїти кадастровий номер ділянці, необхідно пройти процедуру її отримання, проте для цього необхідно знати багато нюансів. Наприклад, якщо на Вашій ділянці є неоформлені споруди, тоді перш за все необхідно отримати кадастровий номер, а потім починати процедуру узаконення самобуду.
Не знаєте, з чого почати отримання кадастрового номера? Замовляйте безкоштовну консультацію в експертному сервісі DOZVIL!

Що таке кадастровий номер земельної ділянки?

Багатьох власників землі цікавить, що означає кадастровий номер земельної ділянки. Слід знати, що це унікальний набір цифр, який підтверджує факт реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі. Цей номер не змінюється протягом усього часу існування ділянки, а також не повторюється двічі, тобто має єдиний екземпляр. Нині в Україні існує онлайн база кадастрових номерів земельних ділянок, що являє собою карту, яка містить у собі інформацію щодо кожної зареєстрованої ділянки. Карта земельних ділянок з кадастровими номерами знаходиться у вільному доступі, її кожен може подивитися онлайн.
Для чого потрібен кадастровий номер? За допомогою цього набору цифр можна отримати повну інформацію про власника земельної ділянки, дізнатися цільове призначення землі, а також кордону наділу. Кадастровий номер необхідний для проведення різних операцій з ділянкою, а саме під час:
 • оформлення спадщини;
 • укладання різноманітних угод, наприклад, договору дарування або міни;
 • продажу або покупки безпосередньо земельної ділянки;
Якщо ви вперше займаєтесь оформленням землі, напевно не знаєте, як виглядає кадастровий номер. Він містить 19-ть цифр, розташованих у строгому порядку, які мають певну закономірність. Розшифровка кадастрового номера ділянки така:
 • перші 10 цифр вказують населений пункт, у якому знаходиться ділянка;
 • наступні 2 цифри визначають кадастрову зону;
 • ще 3 цифри - кадастровий квартал;
 • останні 4 цифри позначають, де знаходиться сама ділянка.
Де вказується кадастровий номер? Власник може побачити його на своїх документах на землю, а також переглянути у реєстрі.

Як отримати кадастровий номер земельної ділянки?

Проведення процедури реєстрації у Державному земельному кадастрі дає можливість отримати кадастровий номер на дачну або садову ділянку. Як тільки інформація щодо ділянки та її власника буде внесена до земельного наділу, присвоюється номер. Процедура реєстрації виконується кадастровим реєстратором при наявності у власника землевпорядної документації.

Порядок присвоєння кадастрового номера

Щоб отримати документ, необхідно виконати такі дії:
 • провести розробку технічної документації;
 • погодити технічну документацію в уповноважених органах;
 • у разі позитивної відповіді отримати кадастровий номер у Держземкадастрі;
 • отримати довідку щодо присвоєння кадастрового номера.
За бажанням власника можна виконати реєстрацію права власності на земельну ділянку у Державній реєстраційній службі за місцем розташування наділу.

Необхідні документи для оформлення

Розпочати процедуру отримання кадастрового номера потрібно з підготовки необхідних документів. Власнику знадобитися:
 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • державний акт на землю;
 • дозвіл на проведення інвентаризації земельної ділянки (при наявності);
 • довідка про користування землею власником (при наявності).

Вартість кадастрового номера на землю

Вартість кадастрового номера на земельну ділянку буде залежати від того, наскільки терміново необхідно отримати документ власнику майна, а також від багатьох інших факторів. Ціна на самостійне отримання номера регулюється згідно з нормами законодавства, а строк отримання може бути довшим за встановлений.
Якщо у Вас підготовлена вся технічна документація, тоді можна подавати заяву кадастровому реєстратору. Термін розгляду - 14 днів з моменту подачі. В підсумку присвоєння номера видається витяг, яка видається на руки власникові.

Як дізнатися кадастровий номер земельної ділянки за адресою та чи можна дізнатися його за прізвищем?

Завдяки електронному реєстру та створенню Публічної кадастрової карти, кожен власник може знайти кадастровий номер земельної ділянки в режимі онлайн. Для цього необхідно знати кадастровий номер або місцезнаходження наділу. Процес пошуку по кадастровому номеру виглядає наступним чином:
 1. необхідно перейти на сайт Публічної кадастрової карти;
 2. ввести номер кадастру у віконце для пошуку (тільки цифри);
 3. система покаже розташування ділянки на карті.
Якщо кадастровий номер ділянки невідомий, але відомо його місце розташування, тоді у пошуковий рядок слід ввести назву населеного пункту та вибрати у меню зі списком потрібне.
Дану процедуру пошуку можна здійснювати, якщо необхідно перевірити кадастровий номер землі. Також сьогодні багатьох цікавить, чи можна дізнатися кадастровий номер земельної ділянки за прізвищем. На жаль, це неможливо.

Присвоєння кадастрового номера земельній ділянці з компанією DOZVIL

Життєві ситуації бувають різні, іноді трапляється, що провести дію з земельною ділянкою потрібно якомога швидше. При наявності всіх необхідних документів це відбувається набагато швидше.
Якщо Вас цікавить, як узаконити будинок або зареєструвати право власності на нерухомість, звертайтеся до експертного сервісу DOZVIL. Досвідчені юристи допоможуть вирішити Вашу проблему у найкоротший строк!
Переваги співпраці з DOZVIL:
 • Безкоштовна консультація. Вирішення питання клієнта та пояснення всіх нюансів можна отримати на безкоштовній консультації. Оплата виконується безпосередньо за надання послуг оформлення документів.
 • Укладання договору. Однією з умов співпраці є укладення договору з клієнтом. Це гарантія законності та офіційності отримання документів.
 • Поетапна оплата. Для тих клієнтів, які не можуть оплатити послуги одразу передбачена можливість поетапної оплати. Нам важливі спокій та комфорт кожного, хто звернеться до компанії DOZVIL.
 • Документи під ключ. У нас можна замовити послугу під ключ та отримати повний пакет документів без зайвої метушні. Наші юристи самостійно обійдуть всі необхідні інстанції.
Якщо Вам потрібно отримати кадастровий номер, то скористайтеся послугами кваліфікованих фахівців DOZVIL прямо зараз!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)