Отримати дозвіл на будівництво в Києві та Київській області в 2024 році
Об'єкти СС2 і СС3 класу відповідальності - по всій Україні
96142
Зміст
- Що таке дозвіл на будівництво та в яких випадках його потрібно отримувати?
- Як правильно оформити дозвіл на будівництво?
- Які документи необхідні для отримання дозволу на будівництво нерухомості?
- Вартість отримання дозвільної документації на будівельні роботи з DOZVIL
- Терміни отримання та дії дозволу на будівництво
- Для чого потрібен дозвіл на початок будівництва?
- Куди звертатися за дозволом на будівництво?
- У яких випадках не потрібен дозвіл на будівництво?
- Як і де перевірити дозвіл на будівництво?
- Замовити дозвільну документацію на будівництво в експертному сервісі DOZVIL
Дозвіл на будівництво будинку є обов'язковим під час будівництва нової споруди або виконанні реконструкції старої. Існують деякі нюанси при оформленні цього документа, тому в отриманні дозволу на будівництво може знадобитися допомога. Звертайтеся до юристів експертного сервісу DOZVIL та вже на першій консультації Ви зможете дізнатися рішення Вашого питання!
Що таке дозвіл на будівництво та в яких випадках його потрібно отримувати?
Дозвіл на будівництво - документ, який оформляється власником при будь-яких будівельних роботах. Дозвіл на будівництво може бути двох видів:
- Повідомлення про початок будівельних робіт. Його отримують при зведенні/реконструкції житлових, садових та дачних будинків, а також прибудов до них, які відносяться до СС1 класу відповідальності.
- Дозвіл на початок будівельних робіт. Воно необхідне для нерухомості, яка належить до СС2 і СС3 класу відповідальності.
Відповідно до закону, отримувати дозвільні документи необхідно в наступних випадках:
- при проведенні будівельних робіт на ділянці;
- при виконанні капітального ремонту;
- при оформленні реконструкції та реставрації.
Також дозвільні документи необхідні, якщо зведення об'єкта нерухомості було виконано раніше, тобто самовільно, тому для такого випадку також потрібно узаконити/оформити реконструкцію.
Як правильно оформити дозвіл на будівництво?
Вибір процедури отримання дозволу на будівництво буде залежати від об'єкта. Існують наступні способи отримати документ:
- Для оформлення будинків, площею менше 500 кв.м. та більше 500 кв.м., застосовується загальна процедура. Кроки, які слід зробити власнику: отримати будпаспорт (для будинків до 500 кв.м.) та містобудівні умови та обмеження, проект архітектора, документи про авторський та технічний нагляд (для будинків понад 500 кв.м.) та зареєструвати повідомлення про початок будівельних робіт.
- Для нежитлових будівель СС1 класу наслідків. Для початку будівельних робіт власнику слід оформити містобудівні умови та обмеження, проект і тільки потім пройти зареєструвати повідомлення, що дозволяє почати будівельні роботи на об'єкті.
- Для нежитлових будівель СС2 та СС3 класу відповідальності. Перед будівельними роботами потрібно отримати містобудівні умови та обмеження, проект на будівництво та документи генерального підрядника. Тільки після цього можлива реєстрація дозволу, що дає змогу розпочати зведення об'єкта та проведення будівельних робіт.
Існує декілька процедур оформлення і для того щоб зрозуміти яка підходить для Вашого будинку, потрібно визначити до якого з нижче зазначених варіантів він відноситься:
1Будинки з загальною площею до 500 квадратних метрів
Згідно із Законом України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року - діє "загальна" процедура оформлення будинків з загальною площею до 500 квадратних метрів, тобто не важливо, побудували Ви будинок самовільно після 09 квітня 2015 року чи тільки плануєте будівництво, процедура оформлення буде одна і та ж сама.
Ціни і терміни
Київ
від 25 000 грн.
від 1 місяця
Київська область
від 8 000 грн.
від 1 місяця
1 етап - Розробка топографічної зйомки геодезистом (для Києва і деяких районів Київської області), або отримання викопіювання з генерального плану території в органах місцевої влади, або у відділі районної архітектури (для Київської області)
Почати оформлення необхідно з розробки геодезистом топографічної зйомки. Це документ, в якому відображено план місцевості з повною інформацією про неї, зазначенням відстані між розташованими на ній об’єктами і межами земельної ділянки.
Топографічна зйомка або викопіювання з генерального плану подаються разом з ескізом намірів будівництва у відділ районної архітектури (якщо об’єкт знаходиться в Київській області), або в Департамент містобудування та архітектури м. Києва (якщо об’єкт знаходиться в Києві), для подальшого отримання будівельного паспорта.
2 етап - Розробка ескізу намірів будівництва
Задача ескізу - відображати заплановане будівництво, із зазначенням розташування об’єкту на ділянці, поверхових планів і зовнішнього вигляду фасаду, для його подальшого розгляду у відділі архітектури та отримання будівельного паспорта. Ескіз розробляється архітектором або самостійно.
3 етап - Отримання будівельного паспорту у відділі архітектури
Відповідно до "
Порядку видачі будівельного паспорту забудови земельної ділянки
", затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України №103 від 05 липня 2011 року.
Будівельний паспорт - визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва об’єкту. Його видача означає, що запланований будинок відповідає будівельним нормам. Він необхідний для заповнення вихідних даних в повідомлення на початок будівельних робіт.
4 етап - Реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт в архітектурно-будівельної інспекції
Відповідно до постанови Кабінету міністрів України "
Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт
" № 466 від 13 квітня 2011 року.
(Зареєстроване повідомлення є дозволом на будівництво. Для проведення реєстрації його необхідно заповнити та подати до Державної архітектурно-будівельної інспекції, зробити це можна через Центр надання адміністративних послуг. Після розгляду повідомлення, йому присвоюється серія та номер, які можна перевірити в
Реєстрі дозвільних документів
із зазначенням дати реєстрації.
Необхідні документи:
- Ескіз намірів будівництва (за наявності).
- Документ про право власності на земельну ділянку.
- Технічний паспорт (за наявності).
- Паспорт та ідентифікаційний код власника.
2Будинки з загальною площею, що перевищує 500 квадратних метрів
Згідно із Законом України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року - діє "загальна" процедура оформлення будинків із загальною площею, яка перевищує 500 квадратних метрів. Так само і в цьому випадку не важливо, побудували Ви будинок самовільно після 05 серпня 1992 року чи тільки плануєте будівництво, процедура оформлення буде одна і та ж сама.
Ціни і терміни
Київ
від 25 000 грн.
від 1 місяця
Київська область
від 8 000 грн.
від 1 місяця
1 етап - Розробка топографічної зйомки геодезистом
Почати оформлення необхідно з розробки геодезистом топографічної зйомки. Це документ, в якому відображено план місцевості з повною інформацією про неї, зазначенням відстаней між розташованими на ній об'єктами і межами земельної ділянки. Топографічна зйомка подається разом з містобудівним розрахунком до відділу районної архітектури (якщо об'єкт знаходиться в Київській області) або до Департаменту містобудування та архітектури м. Києва (якщо об'єкт знаходиться в Києві), для подальшого отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.
2 етап - Розробка передпроектних пропозицій архітектором
Передпроектні пропозиції відображають техніко-економічні показники запланованого будівництва і умови ув'язки його з існуючою забудовою з дотриманням будівельних норм і інші параметри. Передпроектні пропозиції необхідні для розгляду відділом архітектури питання видачі містобудівних умов і обмежень.
3 етап - Отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у відділі архітектури
Містобудівні умови і обмеження - документ, який містить в собі комплекс вимог до проектування і будівництва відносно поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки та інші вимоги до об'єктів будівництва. Видає цей документ місцевий орган архітектури на будівництво житлових приватних будинків більше 300 кв.м. і нежитлових комерційних об'єктів, незалежно від площі та інших параметрів. Отримання містобудівних умов та обмежень - обов'язкова умова для подальшого отримання дозволу на будівництво (Відповідно до Закону України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року.
4 етап - Розробка проекту архітектора
Будівництво будинків із загальною площею, що перевищує 300 кв. м., проводиться на підставі розробленого архітектором проекту. Це документація, що містить архітектурні рішення в об’ємі, необхідному для розробки документації для будівництва об’єктів, в проектуванні яких необхідна участь архітектора. Відповідно до "
Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів
", затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 45 16.05.2011 року.
5 етап - Отримання документів про авторський і технічний нагляд
Разом з проектом архітектора, знадобляться і документи про авторський та технічний нагляд. Це наказ на відповідального за проведення авторського нагляду (архітектора), а також договір, копія сертифіката інженера і наказ на відповідального інженера за проведення технічного нагляду. Згідно постанови Кабінету Міністрів України "
Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури
" № 903 від 11 липня 2007 року.
6 етап - Реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт в архітектурно-будівельній інспекції
Зареєстроване повідомлення є дозволом на будівництво. Для проведення реєстрації його необхідно заповнити і подати до Державної архітектурно-будівельної інспекції, зробити це можна через Центр надання адміністративних послуг. Після розгляду повідомлення, йому присвоюється серія і номер, які можна перевірити в
Реєстрі дозвільних документів
з вказівкою дати реєстрації.
Необхідні документи:
- Проект будівництва (за наявності).
- Документ про право власності на земельну ділянку.
- Технічний паспорт (за наявності).
- Паспорт та ідентифікаційний код власника.
3Нежитлові будівлі СС1 класу наслідків (магазини, складські та офісні будівлі тощо)
Всі об'єкти будівництва діляться на класи наслідків: СС1 - незначні наслідки, СС2 - середні наслідки, СС3 - значні наслідки. Клас наслідків визначає складність об'єкта та процедуру його оформлення. Самі класи наслідків встановлює архітектор. Раніше, до вступу в силу змін до Закону України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року – існувало п'ять категорій складності будівництва. Але 10 червня 2017 року, категорії складності скасували і замінили їх трьома класами наслідків (СС1, СС2 і СС3), відповідно до Закону України "
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності
" № 1817 VIІІ від 17 січня 2017 року.
Об'єкти СС1 класу наслідків (Незначні наслідки). До таких об'єктів належать: житлові будинки до чотирьох поверхів, а також об'єкти з рівнем можливої небезпеки для здоров'я і життя 50 осіб, які перебувають постійно на даному об'єкті, або 100 осіб, якщо вони перебувають періодично на об'єкті.
Ціни і терміни
Київ
від 25 000 грн.
від 1 місяця
Київська область
від 8 000 грн.
від 1 місяця
1 етап - Розробка топографічної зйомки геодезистом
Почати оформлення необхідно з розробки геодезистом топографічної зйомки. Це документ, в якому відображено план місцевості з повною інформацією про неї, зазначенням відстаней між розташованими на ній об'єктами і межами земельної ділянки. Топографічна зйомка подається разом з містобудівним розрахунком до відділу районної архітектури (якщо об'єкт знаходиться в Київській області) або до Департаменту містобудування та архітектури м. Києва (якщо об'єкт знаходиться в Києві), для подальшого отримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки.
2 етап - Розробка передпроектних пропозицій архітектором
Передпроектні пропозиції відображають техніко-економічні показники запланованого будівництва і умови ув'язки його з існуючою забудовою з дотриманням будівельних норм і інші параметри. Передпроектні пропозиції необхідні для розгляду відділом архітектури питання видачі містобудівних умов і обмежень.
3 етап - Отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у відділі архітектури
Містобудівні умови і обмеження - документ, який містить в собі комплекс вимог до проектування і будівництва відносно поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки та інші вимоги до об'єктів будівництва. Видає цей документ місцевий орган архітектури на будівництво житлових приватних будинків більше 300 кв.м. і нежитлових комерційних об'єктів, незалежно від площі та інших параметрів. Отримання містобудівних умов та обмежень - обов'язкова умова для подальшого отримання дозволу на будівництво (Відповідно до Закону України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року.
4 етап - Розробка проекту архітектора
Будівництво об’єктів СС1 класу відповідальності та прибудов до них, проводиться на підставі розробленого архітектором проекту. Це документація, що містить архітектурні рішення в об’ємі, необхідному для розробки документації для будівництва об’єктів, в проектуванні яких необхідна участь архітектора. Відповідно до "
Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів
", затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 45 16.05.2011 року.
5 етап - Отримання документів про авторський і технічний нагляд
Разом з проектом архітектора, знадобляться і документи про авторський та технічний нагляд. Це наказ на відповідального за проведення авторського нагляду (архітектора), а також договір, копія сертифіката інженера і наказ на відповідального інженера за проведення технічного нагляду. (Згідно постанови Кабінету Міністрів України "
Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури
"№ 903 від 11 липня 2007 року.
6 етап - Реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт в архітектурно-будівельній інспекції
Згідно Постанови Кабінету Міністрів України "
Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт
" №466 від 13 квітня 2011 року.
Зареєстроване повідомлення є дозволом на будівництво. Для проведення реєстрації його необхідно заповнити і подати до Державної архітектурно-будівельної інспекції, зробити це можна через Центр надання адміністративних послуг. Після розгляду повідомлення, йому присвоюється серія і номер, які можна перевірити в
Реєстрі дозвільних документів
з вказівкою дати реєстрації.
Необхідні документи:
- Проект будівництва (за наявності).
- Документ про право власності на земельну ділянку.
- Технічний паспорт (за наявності).
- Документи власника (паспорт та ідентифікаційний код фізичної особи або установчі документи юридичної особи).
4Нежитлові будівлі СС2 і СС3 класу наслідків (промислові, житлові та нежитлові будівлі, об’єкти підвищеної небезпеки тощо)
Всі об'єкти будівництва діляться на класи наслідків: СС1 - незначні наслідки, СС2 - середні наслідки, СС3 - значні наслідки. Клас наслідків визначає складність об'єкта та процедуру його оформлення. Самі класи наслідків встановлює архітектор. Раніше, до вступу в силу змін до Закону України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року - існувало п'ять категорій складності будівництва. Але 10 червня 2017 року, категорії складності скасували і замінили їх трьома класами наслідків (СС1, СС2 і СС3), відповідно до Закону України "
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності
" № 1817 VIІІ від 17 січня 2017 року.
Об'єкти СС2 класу наслідків (Середні наслідки). До таких об'єктів належать: об'єкти промисловості, об'єкти гідро- і теплоенергетики, потужністю не менше 1 млн. кВт., розподільні системи електромереж високої напруги, ємкості для нафти і нафтопродуктів, дороги і автомагістралі, злітні смуги, мости і тунелі протяжністю менше 1000 м, канатні дороги, вокзали, аеровокзали, вертолітні станції, магістральні трубопроводи, великі готелі та гуртожитки, об'єкти водопроводу і каналізації промислових підприємств і населених пунктів, будови видовищних і спортивних підприємств, підприємств торгівлі, підприємств громадського харчування, служби побуту, установи охорони здоров'я, будинки та споруди центральних складів для забезпечення життєвих потреб населення, склади особливо цінного обладнання і матеріалів, військові склади, житлові, громадські або багатофункціональні будівлі висотою до 100 м.
Об'єкти СС3 класу наслідків (Значні наслідки). До таких об'єктів належать: пам'ятки культурної спадщини, об'єкти підвищеної небезпеки, житлові будинки, що перевищують 100 метрів, будівлі з рівнем можливої небезпеки для людей понад 400 осіб, які постійно перебувають на об'єкті.
Ціни і терміни
Київ
індивідуально
від 1 місяця
Київська область
індивідуально
від 1 місяця
Україна
індивідуально.
від 1 місяця
1 етап - Розробка топографічної зйомки геодезистом
Почати оформлення необхідно з розробки геодезистом топографічної зйомки. Це документ, в якому відображено план місцевості з повною інформацією про неї, зазначенням відстаней між розташованими на ній об'єктами і межами земельної ділянки. Топографічна зйомка подається разом з містобудівним розрахунком до відділу районної архітектури (якщо об'єкт знаходиться в Київській області) або до Департаменту містобудування та архітектури м. Києва (якщо об'єкт знаходиться в Києві), для подальшого отримання містобудівних умов обмежень забудови земельної ділянки.
2 етап - Розробка передпроектних пропозицій архітектором
Передпроектні пропозиції відображають техніко-економічні показники запланованого будівництва і умови ув'язки його з існуючою забудовою з дотриманням будівельних норм і інші параметри. Передпроектні пропозиції необхідні для розгляду відділом архітектури питання видачі містобудівних умов і обмежень.
3 етап - Отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки у відділі архітектури
Містобудівні умови і обмеження - документ, який містить в собі комплекс вимог до проектування і будівництва відносно поверховості та щільності забудови земельної ділянки, відступів будинків і споруд від червоних ліній, меж земельної ділянки та інші вимоги до об'єктів будівництва. Видає цей документ місцевий орган архітектури на будівництво житлових приватних будинків більше 300 кв.м. і нежитлових комерційних об'єктів, незалежно від площі та інших параметрів. Отримання містобудівних умов та обмежень - обов'язкова умова для подальшого отримання дозволу на будівництво. Відповідно до Закону України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року.
4 етап - Розробка проекту архітектора
Будівництво об’єктів СС2 і СС3 класу відповідальності та прибудов до них, проводиться на підставі розробленого архітектором проекту. Це документація, що містить архітектурні рішення в об’ємі, необхідному для розробки документації для будівництва об’єктів, в проектуванні яких необхідна участь архітектора. Відповідно до "
Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів
", затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 45 16.05.2011 року.
5 етап - Проходження експертизи проекту в спеціалізованій експертній організації
Розроблений архітектором проект, підлягає проходженню експертизи, передбаченої для будівництва об'єктів СС2 і СС3 класу відповідальності і прибудов до них. Експертиза проекту - підтверджує, що запланований об'єкт відповідає будівельним нормам. Згідно Змінам, які вносяться до "
Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи
", затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 403 від 07 червня 2017 року.
6 етап - Отримання документів про авторський та технічний нагляд
Разом з проектом архітектора, знадобляться і документи про авторський та технічний нагляд. Це наказ на відповідального за проведення авторського нагляду (архітектора), а також договір, копія сертифіката інженера і наказ на відповідального інженера за проведення технічного нагляду. Згідно постанови Кабінету Міністрів України " Про авторський та технічний нагляд під час будівництва об'єкта архітектури " № 903 від 11 липня 2007 року.7 етап - Отримання документів генерального підрядника
Генеральний підрядник - це компанія яка виконує будівельні роботи і відповідає за якість їх проведення. До документів генерального підряду відносяться - договір, копія будівельної ліцензії та наказ на відповідального за проведення будівельних робіт. Згідно Постанови "
Про затвердження Загальних умов укладення та виконання договорів підряду в капітальному будівництві
"№ 668 від 01 серпня 2005 року.
8 етап - Отримання дозволу на початок будівельних робіт в архітектурно-будівельної інспекції
Згідно постанови Кабінету міністрів України "
Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт
" № 466 від 13 квітня 2011 року.
Зареєстрований дозвіл є документом, який дає право законним чином проводити будівельні роботи. Для проведення його реєстрації, необхідно заповнити та подати пакет документів до Державної архітектурно-будівельної інспекції, зробити це можна через Центр надання адміністративних послуг. Після їх розгляду, видається дозвіл на початок будівельних робіт, йому присвоюється серія та номер, які можна перевірити в
Реєстрі дозвільних документів
із зазначенням дати реєстрації.
Необхідні документи:
- Проект будівництва (за наявності).
- Документ про право власності або оренди на земельну ділянку.
- Документи власника (паспорт та ідентифікаційний код фізичної особи або установчі документи юридичної особи).
Які документи необхідні для отримання дозволу на будівництво нерухомості?
Оформити дозвільну (будівельну) документацію можна при пред'явленні таких документів від власника майна:
- ідентифікаційний код та паспорт;
- документ, що підтверджує право власності або оренди земельної ділянки;
- проект будівництва (якщо є);
- технічний паспорт (якщо є).
Вартість отримання дозвільної документації на будівельні роботи з DOZVIL
На вартість отримання дозвільної документації будуть впливати такі фактори:
- місце розташування майна;
- відповідність будівельним нормам;
- наявність правильно оформленої техдокументації.
Ціна отримання документа з DOZVIL в Києві - від 25 000 грн., в Київській обл - від 8 000 грн.
Терміни отримання та дії дозволу на будівництво
Період отримання дозволу на будівництво з експертним сервісом DOZVIL - від 1 місяця. Терміну закінчення дії документа немає, тому що документ безстроковий. Він діє до закінчення зведення нерухомості та введення об'єкта в експлуатацію.
Для чого потрібен дозвіл на початок будівництва?
При відсутності дозволу на початок будівництва можуть виникнути різні проблеми з законом. Якщо на етапі проведення будівництва не отримати документ, який дає законні підстави для проведення робіт, то власнику можуть виписати штраф за будівництво без дозволу. Сума штрафу визначається інспектором, який приїжджає на об'єкт та перевіряє всі документи.
Чи можна починати будівництво без дозволу? Згідно з існуючим законодавством України, зведення будь-яких споруд без документа, що дозволяє будівельні роботи, неможливо. При плануванні зведення будь-якого об'єкта нерухомості, спочатку потрібно отримати дозвільні документи. Інакше власник нестиме відповідальність за зведення самовільного будівництва. Все одно, для законної експлуатації об'єкта необхідно буде узаконити самобуд.
Куди звертатися за дозволом на будівництво?
В Україні діє єдиний державний орган, в якому можна оформити дозвіл на початок будівельних робіт - Державна архітектурно-будівельна інспекція. Подати документи на реєстрацію можна через Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Це може зробити власник майна або його представник при наявності довіреності.
У яких випадках не потрібен дозвіл на будівництво?
У Постанові Кабінету Міністрів №406 від 07.06.2017 року вказані види будівельних робіт, на які не потрібно отримувати дозвільні документи. Також вони не підлягають введенню в експлуатацію.
До таких робіт відносяться:
- ремонтні роботи, які здійснюються без змін в несучих консрукціях;
- при зведенні споруд, які не мають фундаменту (тимчасові);
- відновлювальні, пов'язані з ліквідацією аварій.
Як і де перевірити дозвіл на будівництво?
Всі дані, які вносяться в дозвільні документи, переносяться до реєстру будівельної діяльності. Даний реєстр знаходиться на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції. Саме там можна перевірити наявність реєстрації конкретного документа. Для цього в пошук потрібно ввести кадастровий номер ділянки, адресу або серію та номер дозвільного документа.
Замовити дозвільну документацію на будівництво в експертному сервісі DOZVIL
Отримання документації на будь-яке нерухоме майно - процес тривалий та не у кожного є можливість займатися цим самостійно. Експертний сервіс DOZVIL надає послуги по отриманню дозволу на будівництво та інших потрібних документів для об'єктів нерухомості. Якщо у Вас виникли труднощі в отриманні будь-яких документів на своє майно, не варто чекати - звертайтеся в DOZVIL за допомогою вже зараз!
Чому DOZVIL - кращий вибір:
- Рішення будь-яких питань на консультації відбувається безкоштовно. У компанії DOZVIL не беруть гроші за надання інформації. Оплата відбувається тільки з початком оформлення документів.
- Клієнт має право оплачувати роботу юристів частинами. Це означає, що немає необхідності переводити гроші за всю роботу відразу - можна це робити по мірі виконання роботи.
- Документи під ключ. При неможливості оформляти документи самостійно, клієнт має право скористатися послугами фахівців DOZVIL та отримати оформлені документи в офісі або вдома з кур'єром.
Потрібно терміново оформити документи на будинок або самовільне будівництво? Одна безкоштовна консультація в DOZVIL допоможе вирішити Вашу проблему!
Відео відгуки про нас
Відео відгуки про нас