Бюро технічної інвентаризації | Послуги БТІ | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Послуги БТІ | Технічна інвентаризиція в Києві та Київській області в 2024 році

Послуги БТІ | Технічна інвентаризиція в Києві та Київській області в 2024 році

Вартість в Києві та Київській обл - від 5 000 грн. Строки оформлення - від 3 днів

У 2013 році на законодавчому рівні відбулися зміни щодо оформлення права власності на нерухомість. Тепер БТІ не є єдиною організацією, до якої можна звернутися, щоб замовити розробку технічного паспорта. Це може зробити будь-яка компанія, яка має у своєму штаті сертифікованого інженера.
Якщо Вам потрібно отримати техпаспорт на свій об'єкт нерухомості, звертайтеся до експертного сервісу DOZVIL. Процедура розробки документу буде виконана максимально швидко, адже ми цінуємо час кожного клієнта!

Що таке БТІ?

Бюро технічної інвентаризації (БТІ) - це комунальне чи приватне підприємство, яке виконує технічну інвентаризацію об'єктів нерухомості. Результатом такої роботи є видача технічного паспорта. Виконують роботу з технічної інвентаризації сертифіковані інженери.
Якщо Вам необхідно замовити документи БТІ, звертайтеся до компанії DOZVIL, сертифікований інженер зробить техпаспорт за короткий термін. 
Щоб розробити техпаспорт, співробітник виїжджає на місце інвентаризації та фіксує такі дані об'єкта:
 • площа;
 • план приміщень;
 • висоту та інші дані.
Після проведення замірів, інженер розробляє технічний паспорт під ключ та надає готовий документ замовнику.
Дуже часто технічна інвентаризація необхідна після проведення перепланування, реконструкції, розділу, об'єднання або нового будівництва. У всіх зазначених випадках необхідно ввести в експлуатацію та зареєструвати права власності або внести зміни в чинні документи. Експертний сервіс DOZVIL допоможе в оформленні або переоформленні цих документів, адже окрім технічної інвентаризації ми надаємо наступні послуги:
 • узаконення самовільної забудови, перепланування, реконструкції;
 • переведення житлового приміщення у нежитлове;
 • розділ та об'єднання нерухомості;
 • отримання дозволу на будівництво.

Чи потрібно нині оформлення права власності в БТІ?

У 2013 році в Україні змінилося законодавство, тож нині БТІ не має повноважень для реєстрації права власності. Витяг БТІ оформлюється у реєстратора або нотаріуса. Тому, якщо Вам потрібно узаконити будинок, слід знати, що для реєстрації права власності звертатися до БТІ не потрібно.

У яких випадках обов'язково потрібно звертатися в БТІ?

Після скасування БТІ  багато функцій цієї організації перейшли до інших відомств, тоді виникає закономірне питання: "Чи необхідно зараз звертатися до БТІ, якщо так, то з яких питань?" Нині одна з безпосередніх функцій Бюро - видача інформаційних довідок щодо об'єктів нерухомості, які не були внесені до реєстру до 2013 року.

Етапи проведення технічної інвентаризації з DOZVIL

Процедура отримання техпаспорту після проведення технічної інвентаризації у компанії DOZVIL виглядає таким чином:
 1. Консультація. Власник нерухомості має звернутися до компанії, записавшись на консультацію, та обговорити з співробітником усі моменти проведення технічної інвентаризації об'єкта.
 2. Договір. Обов'язковою умовою співпраці сторін є підписання договору про надання послуг.
 3. Виїзд інженера. Сертифікований інженер виїжджає на об'єкт для проведення замірів: площі, висоти стін тощо. Також інженер фіксує адресу, де розташована будівля, її матеріал, рік введення будівлі в експлуатацію тощо. Власник на цей період повинен забезпечити доступ до об'єкта.
 4. Розробка технічного паспорта. Безпосереднє виготовлення документа на підставі отриманих даних та технічної документації, наданої власником. Готовий документ може бути надісланий поштою, якщо це зручно клієнту. Також техпаспорт можна забрати в офісі DOZVIL.

Ціни на послуги БТІ в DOZVIL

Вартість інвентаризації залежить від площі та типу об'єкта. У деяких випадках ціна розраховується в індивідуальному порядку. Підрахунок вартості техпаспорта за площею будинку, квартири, нежитлового приміщення/будинку, гаража або інших об'єктів в Києві та Київській області  - від 5 000 грн);
Якщо Ви замовили в експертному сервісі DOZVIL оформлення документів на свою нерухомість, у разі узаконення самовільного або нового будівництва, перепланування, реконструкції, виконання переведення або розділу нерухомості, а також інших дій, технічний паспорт Ви отримуєте у подарунок.

Отримання документів БТІ з DOZVIL

Отримання документів на нерухомість вимагає розуміння: до яких інстанцій слід звертатися в окремих випадках. Це є запорукою швидкості оформлення документів. Якщо Ви не знаєте, до якого органу потрібно звернутися у конкретній ситуації, записуйтеся на безкоштовну консультацію до експертного сервісу DOZVIL. Грамотні фахівці вже на першій зустрічі розкажуть, як потрібно діяти.
Переваги співпраці з DOZVIL:
 1. Безкоштовна консультація. Клієнт не оплачує консультацію. Оплата відбувається виключно після укладення домовленості з надання спектра послуг.
 2. Поетапна оплата. Клієнти можуть обрати спосіб оплати - одразу або поетапно. Наша компанія піклується про комфорт та спокій кожного.
 3. Документи під ключ. Якщо замовник не може пройти процедуру оформлення самостійно, наші юристи можуть зробити це замість нього. Наприкінці клієнт отримує готовий пакет документів на своє майно.
 4. Укладання договору. Обов'язковою умовою співпраці з компанією DOZVIL є укладення договору про надання послуг. Це дає гарантію законності будь-якого документа.
Не знаєте, як вирішити проблему з отриманням права власності на нерухомість? Телефонуйте експертам DOZVIL - вони зможуть подолати будь-які труднощі!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)