Приватизувати технічний поверх над квартирою | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Узаконити технічний поверх в Києві та Київській області в 2024 році

Узаконити технічний поверх в Києві та Київській області в 2024 році

Вартість оформлення в Києві та Київській обл – формується індивідуально

Технічний поверх - це поверх, в якому розміщується інженерне обладнання і прокладені комунікації. У деяких випадках на технічному поверсі, крім комунікацій та інженерних мереж, можуть розміщуватися і нежитлові приміщення. 
Техповерх може бути розташований в: 
 • нижній частині будинку (технічний підвал); 
 • середній частині будинку; 
 • верхній частині будинку (технічне горище). 
В Україні мешканців багатоповерхових будинків, приєднання технічного поверху до квартири, цікавить перш за все в разі оформлення технічного горища на останньому поверсі. Це суттєве збільшення квадратних метрів, якими можна користуватися на свій розсуд. Багато власників житлової площі на останньому поверсі обладнують дворівневі квартири після приєднання технічного поверху. 
Якщо висота горища менше 2.5 метрів, то горище може бути приватизоване тільки в якості нежитлової кімнати (комори або підсобного приміщення). В інших випадках можливе обладнання на горищі житлового мансардного приміщення або звичайної кімнати. 

Чи можна приватизувати техповерх? 

При дотриманні деяких умов приватизація технічного поверху цілком реальна. Оформлення техповерху у власність можливо в наступних випадках: 
 • при отриманні згоди на проведення процедури від інших власників квартир у будинку, а також узгодження початку процесу з балансоутримувачем; 
 • при існуванні технічної можливості приєднання горища до квартири (можливості перенесення комунікацій, задовільному стані перегородок і т.д.). 
Присвоїти технічний поверх без виконання описаних вище умов неможливо. Такі дії є незаконними і можуть нести загрозу для всіх жителів в будинку (наприклад, при пошкодженні комунікацій). Якщо людина все ж присвоїла техповерх без отримання необхідних угод, він може бути оштрафований або на нього можуть подати в суд сусіди / виконавчі служби. Також його можуть зобов'язати повернути всі конструкції в первинний стан за свій рахунок. 
Вартість узаконення технічного поверху розраховується в індивідуальному порядку і залежить від багатьох факторів. У деяких випадках процедура реконструкції з отриманням дозволу на будівництво і всіх узгоджень може мати високі витрати не тільки фінансові, але особистого часу заявника. 
Ціна оформлення в Києві та Київській обл - від 70 000 грн.

Як узаконити технічний поверх? 

Оформити техповерх у власність можна відповідно до загальної процедури оформлення реконструкції, зареєструвавши повідомлення про початок будівельних робіт, в подальшому виконавши введення в експлуатацію об'єкта нерухомості і знову зареєструвавши на нього право власності. Тільки після завершення цієї процедури власник майна може використовувати свою нерухомість на законних підставах. 
Під час процесу узаконення заявник повинен отримати / затвердити наступні документи: 
дозвіл від всіх власників квартир і узгодження з балансоутримувачем багатоквартирного будинку; 
 • передпроектні пропозиції; 
 • містобудівні умови і обмеження; 
 • проект; 
 • документи про авторський та технічний нагляд; 
 • повідомлення про початок будівельних робіт; 
 • технічний паспорт; 
 • договір про пайову участь в будівництві; 
 • декларація про введення об'єкта в експлуатацію; 
 • витяг про реєстрацію права власності на об'єкт нерухомості. 

Приватизувати технічний поверх над квартирою з компанією DOZVIL 

Оформлення будь-яких приміщень, які перебувають у колективній власності, слід виконувати разом з досвідченими фахівцями, які розкажуть все нюанси отримання дозволів та погоджень з різними інстанціями. Якщо у Вас вже виникло питання, як узаконити техповерх, записуйтеся на консультацію в юридичну компанію DOZVIL. Ми допоможемо знайти вихід в будь-якій ситуації! 
Якщо Вас цікавить, як виконати переведення з житлового в нежитловий фонд, читайте інформацію на нашому сайті. 
Чому варто звернутися DOZVIL: 
 1. Безкоштовне консультування. Кожен клієнт DOZVIL отримує консультаційні послуги безкоштовно. Оплата відбувається на наступному етапі, при початку процедури оформлення. 
 2. Укладання договору. Ми працюємо тільки після укладення офіційного договору, так як всі наші дії відбуваються на законній підставі. Будь-які ризики і нюанси у справі обумовлюють до його підписання. 
 3. Документи "під ключ". Кожен замовник може скористатися послугою "під ключ" і відразу отримати повний пакет документів на свою нерухомість. 
 4. Поетапна оплата. За бажанням клієнт може виробляти оплату після кожного пройденого етапу оформлення. 
Потрібно уточнити нюанси Вашої справи? Телефонуйте - фахівці нададуть відповідь на будь-яке питання!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)