Введення в експлуатацію в Києві та Київській області в 2024 році
Об'єкти СС2 і СС3 класу відповідальності - по всій Україні
99724
Зміст
- Що таке дозвіл на введення в експлуатацію?
- Як ввести нерухомість в експлуатацію?
- Які вимоги для введення об'єкта в експлуатацію?
- Порядок введення в експлуатацію будівель
- Ціна та термін введення в експлуатацію нерухомого майна
- Перелік документів для введення в експлуатацію закінченого будівництва
- Як перевірити чи зданий об'єкт в експлуатацію?
- Чи можна ввести в експлуатацію частину будівлі/приміщення?
- Здача в експлуатацію завершеного будівництва з експертним сервісом DOZVIL
Будь-який об'єкт нерухомості після того, як завершено його будівництво, повинен бути введений в експлуатацію. Це необхідно для можливості законно провести всі комунікації до будівлі, а також повністю розпоряджатися своїм майном.
Якщо Вам вже зараз потрібно введення в експлуатацію або необхідно узаконити самобуд, звертайтеся до експертного сервісу DOZVIL. Грамотні фахівці допоможуть вирішити Вашу проблему!
Що таке дозвіл на введення в експлуатацію?
Клієнти, які вперше зіткнулися з оформленням документів на нерухомість, не до кінця розуміють всі тонкощі законодавства. У зв'язку з цим дуже часто запитують, як отримати дозвіл на введення в експлуатацію та що це за документ. Потрібно розуміти, що такого документа не існує. Отримавши дозвіл на будівництво, потрібно закінчити зведення споруди згідно вже з наявною дозвільно. документацією. Тільки після цього можна готувати документи для подальшого оформлення нерухомості.
Документ, що підтверджує введення об'єкта в експлуатацію, не один. До таких може належати:
- декларація про введення об'єкта в експлуатацію (видається для садових, дачних та житлових будинків, а також будівель, що належать до СС1 класу відповідальності);
- сертифікат про введення об'єкта в експлуатацію (видається для всіх будівель, що належать до СС2 та СС3 класу відповідальності).
Як ввести нерухомість в експлуатацію?
Не існує єдиного документа або закону, в якому був би повністю описаний процес введення збудованого будинку в експлуатацію. Постанова Кабміну 461 обумовлює, безпосередньо, тільки процедуру подачі документів, але інших нюансів не враховує (наприклад, обов'язкове одержання технічного паспорта, оплату пайового внеску й т.і.). Якщо Ви хочете швидше розібратися в процесі введення свого об'єкта в експлуатацію та переліку необхідних документів для подачі в ДАБІ, звертайтеся до професіоналів DOZVIL.
Нижче будуть описані процедури введення в експлуатацію для різних об'єктів та ситуацій.
Які вимоги для введення об'єкта в експлуатацію?
Є певні вимоги, які слід враховувати при введенні об'єкта в експлуатацію. Перерахуємо їх:
- наявність необхідних документів;
- проходження технічної інвентаризації;
- відповідність документів будівельним нормам та правилам (дотримання меж та відступів, червоних ліній).
Порядок введення в експлуатацію будівель
Етапи введення в експлуатацію мають невеликі або істотні відмінності, на які впливає вид об'єкта нерухомості. Однак існує ряд документів, які власник повинен отримати в будь-якому випадку. Наприклад, головним підтвердженням закінчення будівництва буде проведення технічної інвентаризації та видача технічного паспорта. Його отримання необхідно для будь-якої процедури.
Існує декілька процедур оформлення (для житлових, дачних та садових будинків вони не відрізняються), для того щоб зрозуміти яка підходить для Вашого будинку, потрібно визначити до якого з нижчезазначених варіантів він відноситься:
1Будинки з загальною площею до 500 квадратних метрів
Згідно із Законом України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року - діє "загальна" процедура оформлення будинків з загальною площею до 500 квадратних метрів, тобто не важливо, побудували Ви будинок самовільно після 09 квітня 2015 року чи тільки плануєте будівництво, процедура оформлення буде одна і та ж сама.
Ціни і терміни
Київ
від 28 500 грн.
від 1 місяця
Київська область
від 13 500 грн.
від 1 місяця
1 етап - Розробка технічного паспорта сертифікованим інженером
Відповідно до "
Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна
", затвердженої наказом Держбуду України № 127 від 24 травня 2001 року.
Технічний паспорт - це документ, у якому відображається планування, площа об'єкта, поверховість, дата будівництва, а також його технічні характеристики. Його завдання - відобразити фізичний стан об'єкта в документальному вигляді, для подальшого оформлення права власності. До 01 січня 2013 року, технічну інвентаризацію проводило тільки Бюро технічної інвентаризації, але на сьогоднішній день, провести заміри об’єкта і розробити технічний паспорт може організація, у якої в штаті співробітників є сертифікований інженер. Відповідно до змін в "
Інструкцію про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна
", затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 658 від 28 грудня 2012 року.
2 етап - Реєстрація декларації про введення об'єкта в експлуатацію в архітектурно-будівельній інспекції
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України "
Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів
" № 461 від 13 квітня 2011 року.
Зареєстрована декларація є документом, який підтверджує введення в експлуатацію Вашого об’єкту. Для проведення реєстрації її необхідно заповнити та подати до Державної архітектурно-будівельної інспекції, зробити це можна через Центр надання адміністративних послуг. Відповідно до змін, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 07 червня 2017 року "
Про внесення змін до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461
" - декларація про готовність об'єкта до експлуатації більше не видається з проставленням печатки архітектурно-будівельною інспекцією, а вноситься в електронний реєстр дозвільних документів. Після розгляду Вашої декларації, проводиться її реєстрація з присвоєнням серії і номера, які можна перевірити в
Реєстрі дозвільних документів
із зазначенням дати реєстрації.
3 етап - Отримання документа про присвоєння поштової адреси новому об’єкту будівництва (Для садового/дачного будинку – кооперативом видається довідка. Для житлового будинку - органами місцевої влади видається рішення)
Після введення в експлуатацію побудованого будинку, йому необхідно присвоїти поштову адресу, для можливості проведення реєстрації права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Але є винятки - у разі, коли у земельної ділянки вже є адреса і вона зареєстрована у реєстрі, тоді присвоєння адреси вже не потрібно. Згідно "
Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1127 від 25 грудня 2012 року.
4 етап - Реєстрація права власності на об'єкт в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно з отриманням Витягу з реєстру
Відповідно до "
Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1127 від 25 грудня 2012 року.
Реєстрація права власності означає, що Ваш об'єкт зареєстрований на Ваше ім'я, а Витяг з реєстру відображає інформацію про це. Реєстрацію права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно проводить державний реєстратор або нотаріус. Витяг видається на білому аркуші А4, з підписом і печаткою реєстратора або нотаріуса.
Необхідні документи:
- Будівельний паспорт (при наявності).
- Повідомлення про початок будівельних робіт.
- Документ про право власності на земельну ділянку.
- Технічний паспорт (при наявності).
- Паспорт та ідентифікаційний код власника.
2Будинки з загальною площею, що перевищує 300 квадратних метрів
Згідно із Законом України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року - діє "загальна" процедура оформлення будинків із загальною площею, яка перевищує 300 квадратних метрів. Так само і в цьому випадку не важливо, побудували Ви будинок самовільно після 05 серпня 1992 року чи тільки плануєте будівництво, процедура оформлення буде одна і та ж сама.
Ціни і терміни
Київ
від 28 500 грн.
від 1 місяця
Київська область
від 13 500 грн.
від 1 місяця
1 етап - Розробка технічного паспорта сертифікованим інженером
Відповідно до "
Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна
", затвердженої наказом Держбуду України № 127 від 24 травня 2001 року.
Технічний паспорт - це документ, у якому відображається планування, площа об'єкта, поверховість, дата будівництва, а також його технічні характеристики. Його завдання - відобразити фізичний стан об'єкта в документальному вигляді, для подальшого оформлення права власності. До 01 січня 2013 року, технічну інвентаризацію проводило тільки Бюро технічної інвентаризації, але на сьогоднішній день, провести заміри будинку і розробити технічний паспорт може організація, у якої в штаті співробітників є сертифікований інженер. Відповідно до змін в "
Інструкцію про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна
", затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 658 від 28 грудня 2012 року.
2 етап - Укладення договору про пайову участь в будівництві від Департаменту економіки та інвестицій при місцевій адміністрації
(При будівництві будинку, загальна площа якого перевищує 300 кв.м, необхідно оплачувати податок - пайова участь в інфраструктуру міста або села. Починаючи з 01.01.2020 року податок пайової участі для житлових будинків становитиме 2% розраховується відповідно з основними показниками вартості спорудження житла по регіонах України, затвердженими державними органами, а з 01.01.2021 року оплата пайової участі скасовується повністю. Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» № 3038-VI від 17 лютого 2011 року).3 етап - Реєстрація декларації про введення об'єкта в експлуатацію в архітектурно-будівельній інспекції
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України "
Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів
" № 461 від 13 квітня 2011 року.
Зареєстрована декларація є документом, який підтверджує введення в експлуатацію Вашого будинку. Для проведення реєстрації її необхідно заповнити та подати до Державної архітектурно-будівельної інспекції, зробити це можна через Центр надання адміністративних послуг. Відповідно до змін, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 07 червня 2017 року "
Про внесення змін до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461
" - декларація про готовність об'єкта до експлуатації більше не видається з проставленням печатки архітектурно-будівельною інспекцією, а вноситься в електронний реєстр дозвільних документів. Після розгляду Вашої декларації, проводиться її реєстрація з присвоєнням серії і номера, які можна перевірити в
Реєстрі дозвільних документів
із зазначенням дати реєстрації.
4 етап - Отримання документа про присвоєння поштової адреси новому об’єкту будівництва (Для садового/дачного будинку – кооперативом видається довідка. Для житлового будинку - органами місцевої влади видається рішення).
Після введення в експлуатацію побудованого будинку, йому необхідно присвоїти поштову адресу, для можливості проведення реєстрації права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Але є винятки - у разі, коли у земельної ділянки вже є адреса і вона зареєстрована у реєстрі, тоді присвоєння адреси вже не потрібно. Згідно "Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1127 від 25 грудня 2012 року.
5 етап - Реєстрація права власності на будинок в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно з отриманням витягу з реєстру
Відповідно до "
Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень
", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1127 від 25 грудня 2012 року.
Реєстрація права власності означає, що Ваш об’єкт зареєстрований на Ваше ім'я, а Витяг з реєстру відображає інформацію про це. Реєстрацію права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно проводить державний реєстратор або нотаріус. Витяг видається на білому аркуші А4, з підписом і печаткою реєстратора або нотаріуса.
Необхідні документи:
- Проект будівництва (при наявності).
- Повідомлення про початок будівельних робіт.
- Документ про право власності на земельну ділянку.
- Технічний паспорт (при наявності).
- Паспорт та ідентифікаційний код власника.
3Нежитлові будівлі СС1 класу наслідків (магазини, складські та офісні будівлі тощо)
Всі об'єкти будівництва діляться на класи наслідків: СС1 - незначні наслідки, СС2 - середні наслідки, СС3 - значні наслідки. Клас наслідків визначає складність об'єкта та процедуру його оформлення. Самі класи наслідків встановлює архітектор. Раніше, до вступу в силу змін до Закону України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року – існувало п'ять категорій складності будівництва. Але 10 червня 2017 року, категорії складності скасували і замінили їх трьома класами відповідальності (СС1, СС2 і СС3), відповідно до Закону України "
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності
" № 1817 VIІІ від 17 січня 2017 року.
Об'єкти СС1 класу наслідків (Незначні наслідки). До таких об'єктів належать: житлові будинки до чотирьох поверхів, а також об'єкти з рівнем можливої небезпеки для здоров'я і життя 50 осіб, які перебувають постійно на даному об'єкті, або 100 осіб, якщо вони перебувають періодично на об'єкті.
Ціни і терміни
Київ
індивідуально
від 1 місяця
Київська область
індивідуально
від 1 місяця
1 етап - Розробка технічного паспорта сертифікованим інженером.
Відповідно до "Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна", затвердженої наказом Держбуду України № 127 від 24 травня 2001 року.
Технічний паспорт - це документ, у якому відображається планування, площа об'єкта, поверховість, дата будівництва, а також його технічні характеристики. Його завдання - відобразити фізичний стан об'єкта в документальному вигляді, для подальшого оформлення права власності. До 01 січня 2013 року, технічну інвентаризацію проводило тільки Бюро технічної інвентаризації, але на сьогоднішній день, провести заміри об’єкта і розробити технічний паспорт може організація, у якої в штаті співробітників є сертифікований інженер. (Відповідно до змін в "Інструкцію про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України" № 658 від 28 грудня 2012 року.
2 етап - Укладення договору про пайову участь в будівництві від Департаменту економіки та інвестицій при місцевій адміністрації.
(При будівництві об'єктів СС1 класу відповідальності і прибудов до них, необхідно оплачувати податок - пайова участь в інфраструктуру міста або села. Починаючи з 01.01.2020 року податок пайової участі для нежитлових об'єктів становитиме 4% від вартості будівництва, а для промислових об'єктів - 0 %. Починаючи з 01.01.2021 року оплата пайової участі скасовується повністю. Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» № 3038-VI від 17 лютого 2011 року.3 етап - Реєстрація декларації про введення об'єкта в експлуатацію в архітектурно-будівельній інспекції.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" № 461 від 13 квітня 2011 року.
Зареєстрована декларація є документом, який підтверджує введення в експлуатацію Вашого об’єкту. Для проведення реєстрації її необхідно заповнити та подати до Державної архітектурно-будівельної інспекції, зробити це можна через Центр надання адміністративних послуг. Відповідно до змін, затверджених постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 07 червня 2017 року "Про внесення змін до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461" - декларація про готовність об'єкта до експлуатації більше не видається з проставленням печатки архітектурно-будівельною інспекцією, а вноситься в електронний реєстр дозвільних документів. Після розгляду Вашої декларації, проводиться її реєстрація з присвоєнням серії і номера, які можна перевірити в Реєстрі дозвільних документів із зазначенням дати реєстрації.
4 етап - Реєстрація права власності на об’єкт в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно з отриманням витягу з реєстру.
Відповідно до "Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1127 від 25 грудня 2012 року.
Реєстрація права власності означає, що Ваш об’єкт зареєстрований на Ваше ім'я, а Витяг з реєстру відображає інформацію про це. Реєстрацію права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно проводить державний реєстратор або нотаріус. Витяг видається на білому аркуші А4, з підписом і печаткою реєстратора або нотаріуса.
Необхідні документи:
- Проект будівництва (при наявності).
- Повідомлення про початок будівельних робіт.
- Документ про право власності на земельну ділянку.
- Технічний паспорт (при наявності).
- Документи власника (паспорт та ідентифікаційний код фізичної особи або установчі документи юридичної особи).
4Нежитлові будівлі СС2 і СС3 класу наслідків (промислові, житлові та нежитлові будівлі, об’єкти підвищеної небезпеки тощо)
Всі об'єкти будівництва діляться на класи наслідків: СС1 - незначні наслідки, СС2 - середні наслідки, СС3 - значні наслідки. Клас наслідків визначає складність об'єкта та процедуру його оформлення. Самі класи наслідків встановлює архітектор. Раніше, до вступу в силу змін до Закону України "
Про регулювання містобудівної діяльності
" № 3038-VI від 17 лютого 2011 року - існувало п'ять категорій складності будівництва. Але 10 червня 2017 року, категорії складності скасували і замінили їх трьома класами наслідків (СС1, СС2 і СС3), відповідно до Закону України "
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності
" № 1817 VIІІ від 17 січня 2017 року.
Об'єкти СС2 класу наслідків (Середні наслідки). До таких об'єктів належать: об'єкти промисловості, об'єкти гідро- і теплоенергетики, потужністю не менше 1 млн. кВт., розподільні системи електромереж високої напруги, ємкості для нафти і нафтопродуктів, дороги і автомагістралі, злітні смуги, мости і тунелі протяжністю менше 1000 м, канатні дороги, вокзали, аеровокзали, вертолітні станції, магістральні трубопроводи, великі готелі та гуртожитки, об'єкти водопроводу і каналізації промислових підприємств і населених пунктів, будови видовищних і спортивних підприємств, підприємств торгівлі, підприємств громадського харчування, служби побуту, установи охорони здоров'я, будинки та споруди центральних складів для забезпечення життєвих потреб населення, склади особливо цінного обладнання і матеріалів, військові склади, житлові, громадські або багатофункціональні будівлі висотою до 100 м.)
Об'єкти СС3 класу наслідків (Значні наслідки). До таких об'єктів належать: пам'ятки культурної спадщини, об'єкти підвищеної небезпеки, житлові будинки, що перевищують 100 метрів, будівлі з рівнем можливої небезпеки для людей понад 400 осіб, які постійно перебувають на об'єкті.
Ціни і терміни
Київ
індивідуально
від 1 місяця
Київська область
індивідуально
від 1 місяця
Україна
індивідуально.
від 1 місяця
1 етап - Розробка технічного паспорта сертифікованим інженером
Згідно з Інструкцією "
Про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна
", затвердженої наказом Держбуду України № 127 від 24 травня 2001 року.
Технічний паспорт - це документ, в якому відображається планування, площа об'єкта, поверховість, дата побудови, а також його технічні характеристики. Його завдання - відобразити фізичний стан об'єкта в документальному вигляді, для подальшого оформлення права власності. До 01 січня 2013 року, технічну інвентаризацію проводило тільки Бюро технічної інвентаризації, але на сьогоднішній день, провести заміри об'єкта і розробити технічний паспорт може організація, у якій в штаті співробітників є сертифікований інженер. Згідно Змін до Інструкції "
Про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна
", затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 658 від 28 грудня 2012 року.
2 етап - Укладення договору про пайову участь в будівництві від Департаменту економіки та інвестицій при місцевій адміністрації
(При будівництві об'єктів СС2 і СС3 класу відповідальності, необхідно оплачувати податок - пайова участь в інфраструктуру міста або села. Починаючи з 01.01.2020 року податок пайової участі для нежитлових об'єктів становитиме 4% від вартості будівництва, а починаючи з 01.01.2021 року оплата пайової участі скасовується повністю. (згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» № 3038-VI від 17 лютого 2011 року)3 етап - Отримання сертифікату про введення об'єкта в експлуатацію в архітектурно-будівельній інспекції.
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів" № 461 від 13 квітня 2011 року.
Для проведення реєстрації та отримання сертифікату, необхідно подати пакет документів до Державної архітектурно-будівельної інспекції, зробити це можна через Центр надання адміністративних послуг. Виданий сертифікат можна перевірити в Реєстрі дозвільних документів із зазначенням дати реєстрації.
4 етап - Реєстрація права власності на об'єкт в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно з отриманням Витягу з реєстру
Згідно "
Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень
", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1127 від 25 грудня 2012 року.
Реєстрація права власності означає, що Ваш об'єкт зареєстрований на Ваше ім'я, а Витяг з реєстру відобразить інформацію про це. Реєстрацію права власності в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно проводить державний реєстратор або нотаріус. Витяг видається на білому аркуші А4, з підписом і печаткою реєстратора або нотаріуса.
Необхідні документи:
- Проект будівництва (при наявності).
- Дозвіл на початок будівельних робіт.
- Документ про право власності або оренди на земельну ділянку.
- Документи власника (паспорт та ідентифікаційний код фізичної особи або установчі документи юридичної особи).
Ціна та термін введення в експлуатацію нерухомого майна
Ціна оформлення документів на введення об'єкту нерухомості в експлуатацію розраховується в індивідуальному порядку, так як існують деякі фактори, що впливають на неї. Перерахуємо їх:
- місце розташування об'єкта;
- наявність необхідної документації;
- відповідності будівельним нормам і правилам.
Мінімальна вартість введення в експлуатацію будівлі в Києві - від 28 500 грн., в Київській обл - від 13 500 грн. Мінімальний термін оформлення з DOZVIL - 1 місяць.
Перелік документів для введення в експлуатацію закінченого будівництва
Завершивши будівництво, власник або відповідальна особа повинні підготувати необхідні документи для введення в експлуатацію об'єкта нерухомості. Що входить в пакет:
- заява;
- паспорт та ідентифікаційний код власника;
- технічний паспорт (якщо є);
- повідомлення про початок будівельних робіт;
- довіреність на введення об'єкта в експлуатацію (потрібно при оформленні документів третьою особою);
- правовстановлюючий документ на землю.
Як перевірити чи зданий об'єкт в експлуатацію?
Іноді буває необхідно перевірити, чи введений об'єкт нерухомості в експлуатацію. Як це зробити? Необхідно зайти на сайт ДАБІ (Прозора ДАБІ), вибрати область, в якій розташоване будівництво, та необхідний документ. Всі дані, які надає Прозора ДАБІ, відкриті.
Чи можна ввести в експлуатацію частину будівлі/приміщення?
Неможливо ввести в експлуатацію частину будівлі, якщо об'єкт є цілим й на нього видано один правовстановлюючий документ. У такому випадку за документами будівля зводиться або реконструюється повністю. Якщо об'єкт уже розділений на кілька роздільних приміщень, можлива здача в експлуатацію кожного з них окремо після проведення реконструкції.
Відразу після того, як об'єкт введено в експлуатацію, його можна використовувати відповідно до призначення.
Здача в експлуатацію завершеного будівництва з експертним сервісом DOZVIL
Компанія DOZVIL надає послуги введення в експлуатацію різних об'єктів нерухомості, досвідчені фахівці нададуть допомогу в вирішенні Вашого питання та отриманні всіх необхідних документів.
Чому з DOZVIL зручно співпрацювати:
- Можливість швидкого вирішення проблеми. Кожен клієнт на першій консультації може отримати розгорнуту відповідь на поставлене запитання абсолютно безкоштовно.
- Оформлення під ключ. Документи потрібні швидко й з гарантією? Замовляйте в DOZVIL пакет під ключ!
- Поетапна оплата. Експертний сервіс DOZVIL завжди піклується про своїх клієнтів, тому існує можливість оплати за надані послуги по частинах.
- Підписання договору. Будь-яка процедура оформлення документів відбувається законно, тому перед цим завжди підписується договір. До підписання проговорюються можливі ризики та нюанси у справі клієнта.
Потрібно узаконити будинок або оформити спадщину? Телефонуйте професіоналам DOZVIL - Ваша проблема буде вирішена в короткі терміни!
Відео відгуки про нас
Відео відгуки про нас