Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці | 2024 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Отримати довідку з БТІ про відсутність нерухомого майна на ділянці в Києві та Київській області в 2024 році

Отримати довідку з БТІ про відсутність нерухомого майна на ділянці в Києві та Київській області в 2024 році

Вартість в Києві та Київській обл - від 2 500 грн. Строки - від 1 дня

Щоб виключити можливість порушення прав власників будівель при здійсненні будь-яких юридичних процедур із земельними ділянками, потрібна довідка з БТІ про їх відсутність. Якщо зареєстровані забудови існують, документ взяти неможливо. Процедура отримання довідки з БТІ однакова для всіх регіонів України.
Якщо Вас цікавить, як отримати довідку БТІ, а також узаконити самобуд або прибудову, звертайтеся до експертного сервісу DOZVIL! Кваліфіковані фахівці безкоштовно проконсультують та допоможуть вирішити Ваше питання відповідно до чинного законодавства.

Де взяти та як отримати довідку про відсутність нерухомості?

До 01 січня 2013 року довідку про відсутність будівель на ділянці та технічний паспорт можна було оформити тільки в БТІ. Однак сьогодні, після внесення змін до законодавства, зазначені документи можна отримати в будь-якій приватній компанії, в штаті якої є сертифікований інженер. Якщо Вам потрібно отримати довідку вже сьогодні, просто звертайтеся в DOZVIL! Немає можливості приїхати в офіс? В нашій компанії Ви можете замовити оформлення довідки онлайн.
Як отримати довідку БТІ про відсутність нерухомості в DOZVIL:
 1. Зателефонувати та розповісти про свою проблему. Консультація безкоштовна.
 2. Підписати договір. Це можна зробити в офісі DOZVIL або в режимі онлайн. В останньому випадку клієнт повинен відправити документи на електронну пошту або месенджер.
 3. Виїзд інженера на ділянку. Для проведення технічної інвентаризації на земельну ділянку клієнта виїжджає фахівець. Для цього необхідно в договірний час надати доступ до ділянки.
 4. Передача документів. Клієнт отримує готову довідку зручним способом – самостійно забирає з нашого офісу або її привозить кур'єр додому.

В яких випадках потрібна довідка про відсутність будівель на земельній ділянці?

Замовити довідку про відсутність будівель та споруд на ділянці землі необхідно в наступних випадках:
 • при вступі в право спадкування;
 • при передачі іншій особі права власності на земельну ділянку (для договору купівлі-продажу);
 • при поділі чи об'єднанні ділянок.

Яка повинна бути форма довідки про відсутність забудови/житла на земельній ділянці?

Довідка про відсутність будівель/житла на земельній ділянці може вважатися дійсною тільки у тому випадку, якщо вона буде мати всі необхідні пункти, зафіксовані на законодавчому рівні. До них відносять:
 • назва компанії, яка видала довідку;
 • дані ділянки, для якої видається довідка (кадастровий номер, площа і т.і.);
 • підпис інженера, який виконує інвентаризацію;
 • печатка компанії.

Необхідні документи для довідки з БТІ про відсутність житла у власності на ділянці

Для замовлення документа, що підтверджує відсутність зареєстрованих будівель та споруд на земельній ділянці, власник повинен підготувати:
 • паспорт та ідентифікаційний код;
 • установчі документи (для юридичної особи);
 • правовстановлюючі документи на земельну ділянку (державний акт на землю, договір дарування ділянки, свідоцтво про право на спадщину, заповіт), тому що їх наявність є підставою для виникнення права власності;
 • правопідтверджуючі документи (виписка з реєстру майнових прав або свідоцтво про держ. реєстрацію), які свідчать про те, що даний конкретний об'єкт належить певній людині (кільком людям).
Якщо у Вас немає правовстановлюючих документів на земельну ділянку та нерухомість, записуйтеся на консультацію до фахівців експертного сервісу DOZVIL!

Терміни та вартість отримання довідки про відсутність нерухомості з DOZVIL

Підсумкова ціна на отримання документа про відсутність будь-яких будівель та споруд на одиниці землі найчастіше визначається за індивідуальними характеристиками і безпосередньо залежить від місця розташування ділянки. У DOZVIL мінімальна ціна в Києві та Київській обл - від 2 500 грн, термін - від 1 дня. Додаткову інформацію можна дізнатися на безкоштовній консультації.

Отримати довідку про відсутність нерухомості з експертним сервісом DOZVIL

Не знаєте, з чого почати оформлення документів? Телефонуйте в юридичну компанію DOZVIL і записуйтеся на безкоштовну консультацію! Досвідчені фахівці допоможуть вирішити Вашу проблему в найкоротший термін.
Чому варто звернутися в DOZVIL:
 1. Безкоштовна консультація. Обговорення проблеми клієнта на консультації відбувається абсолютно безкоштовно. Гроші беруться безпосередньо за оформлення документів.
 2. Поетапна оплата. У DOZVIL дбають про комфорт та спокій клієнтів, тому оплата за послуги здійснюється поетапно.
 3. Документи під ключ. Кожен клієнт нашої компанії може замовити оформлення документів під ключ. Якщо у Вас немає часу проходити всі інстанції самостійно, просто телефонуйте нам!
 4. Зворотній зв'язок. Ми завжди тримаємо клієнтів в курсі подій, що відбуваються. Вам не доведеться дзвонити самостійно - при появі нової інформації ми повідомляємо її відразу в телефонному режимі.
Виникли питання в сфері нерухомості? У DOZVIL Ви зможете отримати найбільш вичерпну відповідь!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Юлія
Сакало юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)