dozvil info
dozvil.ua android
dozvil.ua ios
Завантажити мобільний додаток
Приватизація приватного будинку в Україні | 2023 | Київ та Київська обл

пн. - пт.: 09:00 - 18:00

сб. - нд.: за домовленістю

profile icon
 • У вас ще немає нових сповіщень
profile
Приватизація будівництва житлового будинку в Києві та Київській області в 2023 році

Приватизація будівництва житлового будинку в Києві та Київській області в 2023 році

Вартість в Києві - від 28 500 грн., в Київській обл - від 20 500 грн.

Приватизація будівництва житлового будинку - це процес оформлення права власності на будинок і отримання виписки з реєстру прав на нерухоме майно. В Україні оформлення приватного будинку власники нерухомості називають по-різному: реєстрація, внесення до реєстру, легалізація, введення в експлуатацію, оформлення у власність і т.д. У народному контексті оформлення будівництва будинку називають приватизацією. 
Згідно містобудівного законодавства України, існує п'ять процедур оформлення індивідуального житлового, садового або дачного будинку. Вибір процедури залежить від параметрів об'єкта: площі, його місцезнаходження та будівлі. Оформити документи на будинок можна тільки в тому випадку, якщо він побудований на приватизованій ділянці, яка оформлена у власність, наприклад, у спадок, за договором купівлі-продажу, дарування, і т.д. Тому перш ніж почати процедуру оформлення, потрібно оформити документи на земельну ділянку. 
Якщо Ви хочете дізнатися як узаконити прибудову до будинку або скільки коштує приватизація будівництва житлового будинку в Києві та Київській області і почати процедуру приватизації, тоді замовляйте безкоштовну консультацію на сайті юридичної компанії DOZVIL.

Які види приватизації бувають? 

Вибір процедури оформлення залежить від року спорудження будинку, а також від його загальної площі та основних характеристик: 
 1. Будинки, зведені до 05 серпня 1992 року. Всі будинки, які були побудовані до 05.08.1992 року, незалежно від загальної площі, не вимагають введення в експлуатацію. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України  №1127 від 25.12.2015 на такі об'єкти слід відразу реєструвати право власності. 
 2. Будинки із загальною площею до 300 квадратних метрів, зведені у період з 05 серпня 1992 року по 09 квітня 2015 року. Будинки, зведені в зазначений період, підпадають під "Будівельну амністію для об'єктів самовільного будівництва". Для їх оформлення використовують спрощену процедуру реєстрації права власності
 3. Будинки із загальною площею до 300 квадратних метрів, зведені після 09 квітня 2015 року та по сьогоднішній день або будинки, які тільки планують будуватися. Будинки, які тільки планують будуватися на садовій або дачній ділянці, або вже зведені після 09.04.2015 року (в 2016 2017, 2018 роках), оформляються за "загальною процедурою" відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" №3038-VI від 17 лютого 2011 року. 
 4. Будинки із загальною площею, що перевищує 500 квадратних метрів, зведені з 05 серпня 1992 року по сьогоднішній день або будинки, які тільки планують будуватися. Будинки, які мають площу більше 500 кв.м. і побудовані після 1992 року (незалежно від міської, сільської місцевості або садового товариства), підлягають оформленню за "загальною" процедурою. При цьому не має значення, побудований будинок або тільки зводиться. 

Для чого приватизувати приватний будинок? 

При експлуатації будинку без документів власник може зіткнутися з різноманітними труднощами: 
 1. На законодавчому рівні встановлено відповідні штрафи за самовільне будівництво і експлуатацію об'єктів, які не мають дозвільні документи на будівництво. Величина штрафу залежить від кількості виявлених порушень. 
 2. На сьогоднішній день, власник не має документації на будинок, але бажаючий підключити до нього комунікації, стикається з труднощами. Якщо раніше була можливість домовитися з співробітниками Київгаз / Облгаз і Київенерго / Обленерго, то зараз при підведенні комунікацій необхідні дозвільні документи на будинок. 
 3. Проводити будь-які законні дії з об'єктом нерухомості (дарувати, продавати, міняти або оформляти у спадок) можливо тільки при правильному оформленні та наявності всіх документів. Рекомендується заздалегідь почати процедуру оформлення і дізнатися вартість її проведення, так як процес може зайняти не один місяць. 
Якщо Вам потрібна юридична консультація з приводу оформлення документів на будинок, замовте її в компанії DOZVIL - кваліфіковані фахівці в короткі терміни допоможуть вирішити Ваше питання. Вартість послуги буде визначена під час консультації. 

Переваги приватизації будинку з компанією DOZVIL 

Оформляючи приватизацію будинку в компанії DOZVIL, клієнт гарантовано отримує наступні переваги від співпраці: 
 • Безкоштовну консультацію. Клієнт оплачує тільки реальні послуги, що стосуються безпосередньо оформлення документів. 
 • Поетапну оплату. За бажанням клієнт може розбити оплату за послуги на кілька етапів, тобто оплачувати окремо за кожен крок виконуваної роботи. 
 • Оформлення документів під ключ. Якщо замовник не може самостійно оформити документи з яких-небудь причин, цю послугу можна замовити в DOZVIL. 
 • Укладення договору. Це гарантує виконання зобов'язань, і клієнт може не турбуватися за витрачені гроші. 
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Фахівці компанії відповідально підходять до справи кожного клієнта, досконально вивчаючи його нюанси для досягнення найкращого результату. 
Якщо Ви шукайте кращих юристів, щоб узаконити самобуд або оформити будинок, замовляйте консультацію в юридичній компанії DOZVIL!

Безкоштовна консультація

залиште номер телефону і ми Вам зателефонуємо

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

jurist 2_2

Євген Слободянюк юрист

jurist 3_2

Олена Синявська юрист

jurist 1_2

Руслан Жураковський юрист

Передзвонимо через 30 секунд

Внесемо ясність в оформленні документів на нерухомість

Телефон повинен починатися з нуля
(Наприклад 095, 066, 096, 073 або інші)